akiniai nuo saulėsIntensyvi saulės spinduliuotė kenkia mūsų akims – ragenai, tinklainei, lęšiukui. Be to, daug laiko praleidę saulėje galime negrįžtamai sugadinti regėjimą. Deja, suprastėjusios regos požymiai gali būti pastebėti tik prabėgus keleriems metams. Kad išvengtumėte šių problemų, privalote galvoti apie tinkamą apsaugą. Geriausias sprendimas – kokybiški akiniai nuo saulės, kurie silpnina ultravioletinių spindulių poveikį ir saugo nuo dulkių bei nešvarumų. Tiesa, praktika rodo, kad daugelis pirkėjų, ieškodami visus jų lūkesčius atitinkančių akinių, didžiausią dėmesį skiria jų stiliui ir dizaino sprendimams, nevertindami apsaugos reikalavimų.

Daugelis pirkėjų klausia – ar visais atvejais reikalinga kokybiška apsauga nuo saulės? Specialistai vieningai sutinka – jei vasaros metu daug laiko praleidžiate patalpose arba pavėsyje, akiniai jums nėra būtini. Tačiau, reikia pripažinti, kad net ir tuo atveju, jei nemėgstate ilgų pasivaikščiojimų saulėtomis dienomis, išsiversti be akinių gali būti sunku, pvz., jei vairuojate automobilį. Be to, negalima paneigti ir stiliaus svarbos – akiniai nuo saulės yra vertinami kaip išskirtinis aksesuaras, galintis pabrėžti mūsų individualumą ir pagyvinti stilių.

Primename, kad kenksmingi saulės spinduliai mūsų akis pasiekia ne tik iš viršaus, bet ir atsispindėję nuo blizgių paviršių, smėlio, vandens ar net sniego. Kad užtikrintumėte tinkamą apsaugą, akinius turėtumėte pirkti ne gatvėje, o specializuotame optikos salone. Taip būsite tikri, kad jūsų pasirinktų akinių lęšiai turės apsauginius filtrus. Daugelis pirkėjų mano, kad užtenka įsigyti akinius tamsiais stiklais, tačiau toks sprendimas paprastai siejamas su dar dažnesnėmis akių ligomis ir suprastėjusiu regėjimu. Galiausiai, pirkdami optikos salone, galėsite rinktis iš itin plačios kolekcijos, o žinomų gamintojų produkcijai bus suteikta kelių metų garantija, užtikrinanti gaminio kokybę ir ilgaamžiškumą.

Ypatingo dėmesio reikalauja vaikų, paauglių ir senyvo amžiaus žmonių akys, kadangi jos yra jautresnės šviesai ir lengviau pažeidžiamos. Rekomenduojame rinktis didesnių stiklų akinius, kad šviesa neprasiskverbtų pro rėmelių šonus, viršų ar apačią. Verta atsižvelgti ir į tamsintų stiklų spalvą. Tyrimai įrodė, kad geriausiai UV spindulius sugeria gelsvos ir rusvos spalvos lęšiai, tačiau kiekvieno žmogaus savijauta su skirtingų spalvų lęšiais yra individuali, todėl minėtieji tyrimai yra labiau rekomendacinio pobūdžio. Jei norite, kad akiniai suteiktų maksimalią apsaugą ir atrodytų stilingai, rinkitės žinomo gamintojo produkciją. Nors vardiniai akiniai kainuoja kiek brangiau, šiuo gaminiu džiaugsitės ilgesnį laiką. Be to, daugelis optikos salonų organizuoja patrauklias akcijas ir išpardavimų dienas, kurių metu vardinės kolekcijos gaminius galima įsigyti itin palankiomis kainomis.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *