Paradoksalu: straipsnio pavadinimas rimuotas, tačiau nežadantis nieko gero. T. y. tarsi kuriame eilėraštį, bet jis neskleidžia jokio pozityvo. Hm… o dabar apie reikalus. Kaip jau aišku iš eiliuoto pavadinimo, šios dienos tema yra UAB steigimas. Nesigilinsime į dokumentų specifiką, neanalizuosime, kokiomis aplinkybėmis įsteigtos įmonės, kurios dabar garsios visame pasaulyje. Ne, mes imsimės kiek kitokio aptarimo.…
PlačiauVšĮ – 3 paslaptingos raidės. Ką gi jos reiškia? Ne, tai nėra koks ateivių laivo pavadinimas. VšĮ – viešosios įstaigos trumpinys. Viešoji įstaiga – juridinis asmuo, kuris nesiekia pelno. Koks tuomet tikslas? Viešųjų interesų tenkinimas, visuomenei naudingos veiklos vykdymas. Skamba kilniai, ar ne? Kas gali steigti tokią įstaigą? Steigėjų skaičius nėra kaip nors ribojamas, tad…
PlačiauApie verslumo skatinimo programas girdime kasdien. Deja, iliuzijos apie paprastą teisinę ir buhalterinę bazę išgaruoja prie pirmo Registrų centro langelio. Esu tikra, kad yra visa eilė priežasčių kodėl verta patikėti įmonės steigimą tos srities specialistams, tačiau pateikiu penkias, kurios mano galva yra svarbiausios. Laikas pinigai ir kaina UAB steigimas kainuoja pinigus. Dažnai manome, kad sutaupysime…
PlačiauTarp keleto Lietuvoje egzistuojančių įmonių teisinių formų, neretai sušmėžuoja ir VŠĮ pavadinimas. Atrodytų, dauguma lyg ir įsivaizduoja, kas tai yra, bet, paprašyti atsakyti į konkrečius klausimus, kaip vykdomas viešosios įstaigos steigimas, kokios veiklos formos gali slėptis po šiuo terminu, apie kokią pelno galimybę kalbama ir panašiai, sutrinka. Tuo labiau informacija aktuali verslo idėją „sukantiems” asmenims.…
PlačiauApie nuosavą verslą susimąstyti tenka dažnai, tačiau kur kas rečiau ryžtamasi žengti šį žingsnį. Įmonės steigimas gali būti sėkmingo ir finansiškai nepriklausomo gyvenimo pradžia, tad plačiau pagilinti žinias šioje srityje turėtų kiekvienas. Juk niekada nežinai, kada į galvą šaus puiki idėja, kuri ateityje galės atnešti ne tik daug pinigų, bet ir visišką laisvę. Nuosavo verslo…
PlačiauNaujausi įrašai
- Prevenciniai veiksmai statybose – išankstiniai archeologiniai tyrimaiPrevenciniai veiksmai statybų procese – tai nėra laiko bei pinigų švaistymas, priešingai tai rizikų įvertinimas ir pagrįstų sprendimų priėmimas. Vienas iš tokių veiksmų…
- Kaip pasiruošti sklandžiam skolos išieškojimo procesuiKas gali būti nemaloniau už skambutį iš skolų išieškojimo tarnybos? Turbūt tik mokesčių inspekcijos vizitas! Bet gyvenime pasitaiko visko – kartais nespėjame susimokėti,…
- Samsung S21 Ultra perkaista – ką daryti?Samsung S21 Ultra yra galingas ir pažangus išmanusis telefonas, tačiau kaip ir bet kuris kitas įrenginys, jis gali susidurti su perkaitimo problemomis. Perkaitimas…
- Direktoriaus vargai – kaip plėsti versląBūti verslo direktoriumi – tai nuolatinė įtampa tarp noro augti ir baimės suklysti. Kai tik atrodo, kad viskas stabilu, rinkoje atsiranda nauji iššūkiai:…
- Prabangus, išmanus ir nepakartojamas: Garmin Marq tavo riešui!Garmin Marq laikrodžiai – tai ne tik gražus aksesuaras, bet ir patikimas partneris, kuris padės tau gyventi aktyvų ir pilnavertį gyvenimą. Šie laikrodžiai…
- Kasos aparatas šiandien: technologijos, iššūkiai ir galimybėsPrekybininkams kasos aparatas yra būtina darbo priemonė, tačiau technologijų pažanga nuolat keičia jų funkcionalumą ir galimybes. Seniau tai buvo tik paprasti skaičiuotuvai su…
- Signalizacijos montavimas: kaip nenusisukti sprando (tiesiogine ir perkeltine prasme)Apsaugos sistemos – šiais laikais tikriausiai vienas iš svarbiausių dalykų, kadangi norime gyventi ramiai ir žinoti, jog mūsų turtas yra saugus. Tačiau kaip…