konteineriu nuomaKretingoje kilo didelis nepasitenkinimas paskelbus, kad atliekos iš neinventorizuotų konteinerių nebus vežamos. Ar tai reiškia šiukšlėmis apverstus daugiabučių kiemus? Kas turi inventorizuoti konteinerį ir kaip galima tai patikrinti?

Specialus lipdukas

Sertifikuoti konteineriai žymimi specialiu RFID lipduku. Beje, toks lipdukas susijęs ir suo tuo, kad mokestis už atliekų išvežimą bus skaičiuojamas pritaikant dvinarią mokesčio skaičiavimo metodiką. Konteineriu nuoma, šiuo atveju, visuomet yra tik inventorizuotų konteinerių. Todėl konteineriu nuoma klaipeda, statybiniu konteineriu nuoma siauliuose, konteineriu nuoma kaune ar juriniu konteineriu nuoma būtų skaičiuojama atsižvelgiant į konteinerių tūrį.

Taip pat tokie lipdukai yra siejami su konkrečiu adresu arba įmone. Konteineriu nuoma užtikrina, kad inventorizuotų konteinerių lipdukai bus nuskaitomi specialiu įtaisu, o sistemoje stebima atliekų išvežimo reguliarumas.

Vis dar yra svarstoma koks turėtų būti minimalus atliekų išvežimų skaičius per savaitę, ar mėnesį. Taip pat, kaip išlaikyti teisingumo principus gyventojams, kurie gyvena vieni ir šiukšlių išmeta mažiau už statistinę keturių asmenų šeimą.

Noras kontroliuoti vartotojus

Konteineriu nuoma gali būti ne tik buitinėms atliekoms. Taip pat nepaisant to, kad statybinis konteineris kaina didesnė, bet inventorizacija jam privalo būti atlikta.

Atliekų tvarkytojai pastebėjo, kad emigrantai arba gyvenamosios vietos nedeklaravę gyventojai naudojasi atliekų išvežimo paslaugomis, nors už jas apskritai nemoka. Taip pat atliekų teikėjai pripažįsta, kad daugelis ieškančių statybinio vagonelio nuoma net nepasivargina pasidomėti atliekų išvežimo kaina iš jo. Tai turėtų padaryti. Todėl naujoji lipdukų tvarka turėtų sutramdyti tokius pažeidėjus.

Pagaliau, tik paskelbus apie naują tvarką pradėta aktyviau domėtis statybiniu atlieku konteineriu nuoma vilniuje kaina ir statybiniu atlieku isvezimas vilniuje kaina. Konteineriu nuoma ir griežtesnė atliekų išvežimo tvarka vertinama teigiamai.

Jei nėra lipduko…

… Ir vis dėlto, jeigu lipduko nėra tai nereiškia, kad bus puolama bausti gyventojus. Pasikirtas vadybininkas bandys kaip įmanoma skubiau išsiaiškinti kokia klaida įvyko, o gal situacija yra unikali, gal lipdukas nukrito ir jį tereikia iš naujo užklijuoti. Kad ir kokios priežastys būtų vadybininkas sieks jas išspręsti gyventojų naudai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *