BetsafeDaugelis mėgėjų teiraujasi, ar įmanoma išgyventi iš dalyvavimo lažybose? Žinoma, veikiausiai įmanoma, tačiau reikės labai pasistengti, kad svajonė taptų realybe, atvirauja Unibet platformos įkūrėjai. Svarbiausia norint tapti ekspertu – darbas ir įdirbis. Daugelis tų, kurie lažybomis užsiima tik mėgėjiškai, apgailestauja, kad daugiau pralošia negu laimi, nes čia, kaip ir bet kurioje srityje, reikia investuoti laiko.

Lažybose praverčia efektyvus mokėjimas valdyti pinigus. Didelę reikšmę turi ir koeficientai: ne visuomet svarbu atspėti rungtynių pabaigą, kartais daug reikšmės turi koeficientas, kuris ilgalaikėje perspektyvoje statant gali lemti ir patirtus nuostolius, ir gautą pelną.

Išlikite profesionalas

Dalyvaujant lažybose visuomet reikia stebėti, kur padarėte klaidų ir bandyti tobulėti jų nebekartojant. Palanku daug skaityti, domėtis – kiekvieną dieną reikia stebėti įvykių baigtį ir analizuoti, kas ir kaip įvyko, kaip minėta, vertinti koeficientus. Taip pat reikėtų pasirinkti patikimas lažybų bendroves, nesvarbu, ar veikiančias Lietuvoje, ar užsienyje. Tiesa, užsienio bendrovės bendrame kontekste vertinamos geriau.

Kokie pagrindiniai lažybų veiklos privalumai?

Internetinės lažybos – tai darbas, tačiau jis turi daug teigiamų pusių. Visų pirma, niekada nebūsite pririštas prie vienos ir tos pačios darbo vietos. Tam, kad galėtumėte užsiimti statymais, jums reikės tik dviejų komponentų – kompiuterio ir interneto ryšio. Vakarus nuo šiol galėsite praleisti kur kas įdomiau – ne tik stebėti mėgstamas rungtynes, bet ir užsidirbti. Jums nereikės dirbti nuo 8 iki 5, nes, pavyzdžiui, užsiimdami statymais Betsafe ar bet kurioje kitoje platformoje, galėsite nieko neveikti beveik iki pietų, nes visos lažybos prasideda tik įdienojus.

Kartais lemtį nulemia pinigai

Sportas ir sporto lažybos – tai sritys, kuriose, ne paslaptis, sukasi dideli pinigai. Ir kai silpnesnių varžovų komanda rungtynių pabaigoje krepšio link paleidžia lemtingąjį tritaškį, niekada negalite būti tikri, ar tai nebuvo surežisuota pabaiga. Net ir pasauliniame sporte tokių nutikimų buvo išaiškinta ne vienas.

Taigi net ir būdami itin gerai „pasikaustę“ lažybų dalyviai, galime likti it musę kandę, nes, pasirodo, sporto lažybų istorijoje pasitaiko įvairių susitarimų, kai laimi anaiptol ne tie, kurie turėjo laimėti. Į pasaulio sporto istoriją įeis du teisėjai – tai vokietis R. Hoyzer ir iš JAV kilęs T. Donaghy. Pirmasis – R. Hoyzer – beveik 2,5 metų kalėjime turėjo praleisti už tai, kad bendradarbiavo su Kroatijos lažybų kompanija. Per vienas Vokietijos nacionalinės taurės varžybas regioninė komanda rezultatu 4:2 įveikė garsiosios Hamburgo rinktinės vyrus. Teisėjas iš aikštelės ne tik išprašė pajėgiausią komandos žaidėją, bet ir skyrė 2 vienuolikos metrų baudinius. Tuo tarpu minėtasis amerikietis Donaghy už grotų buvo pasiųstas dėl to, kad tam tikrą taškų santykį padėjo sukaupti lažybas vykdžiusiems asmenims. Lietuvos istorijoje taip pat yra pasitaikę panašių nutikimų, bet apie tai – kituose straipsniuose.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *