šypsenaAr kada pagalvojote, kad jūsų šypsena gali kažkaip paveikti jūsų gyvenimo kokybę? Keliose pasaulio šalyse atlikti tyrimai parodė, kad iš tiesų baltesnė šypsena teigiamai įtakoja kontaktų užmezgimo procesą. Tai yra todėl, kad žmonės dažniausiai pirmąjį savo dėmesį atkreipia būtent į burną ir šypseną (nebent esate moteris ir mėgstate demonstruoti savo moteriškas formas). Dėl šios priežasties tikrai verta ieškoti būdų, kaip savo baltą šypseną išlaikyti, o jei dantys nėra tokie balti – juos nubalinti.

Tiesą pasakius, tyrimai rodo, kad veido grožis yra labai svarbus faktorius ieškant seksualinio kontakto, draugystės, partnerystės (darbo sferoje) ar atliekant įvairius meninius pasirodymus (vaidyba, pranešimai, fotosesijos ir t.t.)

Pasak Didžiosios Britanijos dantistų žurnalo (British Dental Journal), dantų balinimas yra viena iš dažniausių kosmetinių procedūrų. Kodėl? Todėl, kad dantų balinimas yra paprastas ir palyginus nebrangus būdas kas dieną palaikyti šypsenos baltumą ir daryti teigiamą įspūdį.

Mūsų visuomenėje pirmasis įspūdis yra be galo svarbus. Žurnalo “Asmenybė ir socialinė psichologija” (Journal of Personality and Social Psychology) tyrimas rodo, kad išorė ir grožio suvokimas turi įtakos žmonių sąmonėje įsitvirtinusioms socialinėms rolėms, santykiams, o svarbiausia – darbuotojo karjerai.

Tai žinodami vis dar nenorite turėti gražios baltos šypsenos? Juk gražią šypseną galima pasidaryti gana nebrangiai, bet naudojant efektyvias balinimo priemones. Pavyzdžiui Crest 3D White balinimo juostelės Advanced Vivid naudoja Advanced Seal technologiją, kuri laiko balinimo juosteles tvirtai ant dantų ir neleidžia joms nuslysti. Naudodami Advanced Vivid balinimo juosteles, rezultatus pradėsite pastebėti jau po 3 dienų, o viso balinimo proceso trukmė – tik 14 dienų. Balinimo efektas išlieka apie 12 mėnesių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *