Patalpų valymo paslauga vis labiau populiarėja. Ja ypač naudojasi prekybos centrai, įvairios paskirties įstaigos, gamybinės ir verslo įmonės. Paskutiniu laiku švaros palaikymo paslaugas užsisako ir privačių namų savininkai.

Kas įeina į valymo paslaugas?

Į valymo paslaugų sąrašą įeina ne tik grindų dangų valymas, kiliminių dangų ir minkštų baldų cheminis valymas, dulkių valymas nuo pačių įvairiausių paviršių, bet ir langų ir juos dengiančių žaliuzių, stiklinių pertvarų, veidrodžių ir vitrinų valymas.

Taip pat į šias paslaugas įeina tualeto zonos valymas ir dezinfekavimas, šiukšlių išnešimas į konteinerius, šiukšliadėžių valymas, šiukšlėms skirtų maišelių keitimas. Galimi ir kiti valymo darbai, kurie įeina į kliento poreikius. Kiekvienu atveju darbai vykdomi pagal paslaugos užsakymo sutartyje nurodytas sąlygas.

Kokius valymo darbus dažniausiai prašoma atlikti?

Valymo paslaugas teikiančių įmonių darbuotojų prašoma ne tik atlikti valymo darbus uždarose patalpose, bet ir lauko terasose, poilsio zonose po atviru dangumi. Jų taip pat prašoma prižiūrėti lauko aplinką, išvalyti patalpas po remonto darbų, o daugiaaukščiuose pastatuose pasirūpinti jų laiptinių ir lifto kabinų švara.

Paslaugos teikėjai valymo paslaugų grafikus kruopščiai derina su užsakovu, kad jis liktų visiškai patenkintas ir neturėtų jokių priekaištų.

Kodėl įmonėms ir įstaigoms apsimoka naudotis patalpų ir aplinkos valymo bei priežiūros paslaugomis?

Įmonėms ir įstaigoms naudotis patalpų ir aplinkos valymo bei priežiūros paslaugomis yra finansiškai palanku, nes tai užsakovams padeda sutaupyti daug laiko, laisvos erdvės patalpose ir pinigų, nes nebereikia patiems įsigyti valymui reikalingų įrankių bei priemonių, rasti vietą, kur visa tai sandėliuoti.

Kaip yra skirstomos valymo paslaugos?

Valymo paslauga yra skirstoma į nuolatinę, periodinę ir vienkartinę. Nuolatinių paslaugų metu valymo darbus atlieka budinčios valytojos. Jos tai daro sutartyje nustatytu laiku, kad dirbdamos niekam netrukdytų.

Periodinis valymas vykdomas rečiau, sutartais periodais, kai reikia valyti pastatų fasadą, langus, vaškuoti grindis, valyti kilimines dangas ir pan. O vienkartinė paslauga teikiama tada, kai patalpas reikia išvalyti po remonto arba prieš naujo jų savininko persikraustymo į jas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *