Siuntų pristatymo tarnybos skaičiuoja, kad per pastaruosius kelis metus siunčiamų siuntų skaičius išaugo kelis kartus. Todėl įvairūs pakavimo variantai siuntoms ir daiktų gabenimui šiandien tapo kaip niekada aktualūs. Vis daugiau verslų ieško būdų ne tik kaip pasirinkti patikimiausią, bet ir mažiausiai teršiantį būdą. Vienas populiariausių siuntų pakavimo pasirinkimų – įvairios kartoninės dėžės. Kokios jos gali būti ir kokias rinktis geriausia?

Siuntų dėžės

elektronine prekyba užsiimantys žmonės dažniausiai siuntas išsiunčia kartoninėse dėžutėse. Jos yra patikimas pakavimo sprendimai, nes dėžės apsaugo siuntą nuo drėgmės, nuo susibraižymo. Tai patogus transportavimui sprendimas, nes jų sandėliavimas užima nedaug vietos. https://Vokucentras.lt siūlo platų kartoninių dėžių pasirinkimą.

    • Paštomato dėžutės. Lietuvoje sparčiai plečiantis paštomatų tinkui, vis daugiau siuntų yra siunčiama per paštomatus. Tai labai greita ir patikima paslauga, paštomatus renkasi įvairių miestų gyventojai. Todėl vis daugiau elektronine prekyba užsiimančių verslininkų taip pat savo prekes siunčia į paštomatus. Tam, kad siuntimas būtų paprastesnis, galima rinktis paštomatams pritaikytas kartoninės dėžutės. Tai labai patogus sprendimas, nes nereikia jaudintis ir galvoti, ar turima dėžė siuntai tilps į paštomatą. Dėžutės jau gaminamos tokių išmatavimų, kad tiktų skirtingiems paštomato skyrelių dydžiams.

    • Dėžės iš dviejų dalių. Patogios dėžės siuntoms, kurios yra reprezentatyvios arba kurios skirtos dovanai. Dažniausiai tokias dėžutes tinka naudoti tuomet, kai svarbu, kad siunta ne tik nukeliautų saugiai, bet ir būtų patogiai atidaroma. Tokios dėžutės naudojamos papuošalų, drabužių, įvairių kitų gaminių siuntimui.

    • Dėžės su langeliu. Dėžės su langeliu labai patogios dovanų siuntimui. Taip pat jos labai dažnai naudojamos įvairiems dovanų rinkiniams arba tekstilės siųsti. Jos skirtos tam, kad vos gavus siuntą, jos gavėjas pamatytų, kas jos viduje. Tai ypač populiarus pasirinkimas siuntoms, kurios siunčiamos šventiniu laikotarpiu, nes vis daugiau žmonių dovanas siunčia per kurjerius ir paštomatus, o ne vyksta įteikti asmeniškai. Vokucentras.lt parduodamos dėžės su langeliu labai populiarios verslo siuntoms, kai siunčiamos dovanos partneriams, klientams ar darbuotojams.

    • Dėžutės pagalvėlės. Šio tipo kartoninės dėžės dažniausiai pasirenkamos tuomet, kai reikia siųsti prekes ar produktus, kuriuos labai svarbu apsaugoti nuo smūgių. Dažniausiai tokiose pakuotėse siunčiami papuošalai, bižuterija, juvelyriniai dirbiniai, Pakuotės forma apsaugo viduje esančią siuntą ir sumažina tikimybę, kad viduje esantis daiktas pus suspaustas ar pažeistas. Tai puikus pakavimas prekėms, kurios siunčiamas kaip dovana.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *