Tiems, kurie planuoja įsigyti naujus namus, visuomet iškyla klausimas: rinktis naujos statybos butą ar ieškoti šiek tiek pigesnio, bet jau ne vienerius metus menančio gyvenamo būsto? Tai ypač aktualu, kai finansinės galimybės šiek tiek riboja  pasirinkimo laisvę. Tokie klausimai tampa itin aktualūs,  kai kalba sukasi apie būstą Vilniuje. Kaip žinia, pastaraisiais metais nauji butai Vilniuje užima nenuginčijamas lyderio pozicijas nekilnojamo turto rinkoje. Naujos statybos butai Vilniuje sudaro kone trečdalį parduodamų butų mūsų šalies sostinėje. Taigi, ką reikia žinoti apie tai?

Svajojate gyventi pačioje sostinės širdyje? Tai visai nenuostabu, nes internetinė užklausos  parduodami nauji butai Senamiestyje rezultatai parodo, jog naujos statybos būstai Vilniaus centre yra  išties dažnas ir paklausus pasirinkimas. Gyventi Senamiestyje yra ne tik patrauklu, bet ir be galo patogu. Ranka pasiekiamos pačios svarbiausios Vilniaus miesto įmonės, organizacijos ir kultūrinės įstaigos. Tačiau daugelis žmonių jau iš anksto atmeta galimybę įsigyti butą Senamiestyje, dėl neva pernelyg didelių jų kainų. Turėtumėte žinoti, jog šiomis dienomis naujų butų kainos dažnai būna ne itin ženkliai didesnės už senesnės statybos būstą. Naujo gyvenamo būsto kokybė visuomet bus didesnė. Be to, investuotos lėšos į senesnio butą remontą gali ženkliai padidinti sumą, kurią išleisite naujų namų galutiniam pageidaujamui rezultatui pasiekti.

Jeigu svajojate savo namus projektuoti ir statyti kaip galima savarankiškiau, tuomet turėtumėte žinoti, jog egzistuoja galimybė nusipirkti būstą su  daline apdaila. Nors su kiekvienais metais auga pilnos apdailos butų paklausa, vis dar populiarūs yra butai ir su daline apdaila. Kokios jų pasirinkimo galimybės?

Pradėkime nuo grindų. Dalinės apdailos butuose grindų danga paprastai neįrengiama. Paliekamas tik grubus grindų sluoksnis. Jeigu turite išskirtinių reikalavimų grindų dangai, tuomet rinkitės tokį butą ir, įdėję šiek tiek pastangų, laiko bei lėšų, galėsite džiaugtis būtent tokiomis grindimis apie kokias svajojote.

Dalinės apdailos butų sienos gali būti be apdailos, su išvedžiota elektros instaliacija ir sujungimais instaliacinėse dėžėse. Tai  puiki galimybė sukurti originalią ir jaukią sienų apdailą pagal savo poreikius.  

Šiandien galima rasti  su langų angokraščiais be apdailos, be palangių. Šis variantas leis suprojektuoti ir įsirengti tokias palanges apie kurias svajojate, bet, galbūt, nerandate nė viename apžiūrėtame bute. Tiesiog gerai įvertinkite savo poreikius ir galimybes skirti lėšas ir laiką naujo buto įrengimui ir tuomet rinkitės kas jums priimtiniau: naujas pilnai įrengta butas ar būstas su daline apdaila.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *