sijonaiSijonas yra itin dažnas drabužis daugelio moterų garderobe. Nors dažniausiai jis neaplenkia suknelių populiarumo, tai visgi puikiai tinkanti aprangos detalė pačioms įvairiausioms progoms. Tačiau tam, kad sijonai iš tiesų pabrėžtų tinkama smoteriškas linijas ir paslėptų ne visai malonius trūkumus, reikėtų atminti, jog sijoną reikia rinktis ne pagal tai, kokios tendencijos šiemet vyrauja, o pagal savo figūros tipą.

Smėlio laikrodžio deivėms

Jei Jūsų kūno figūra tokia, jog ir viršutinė ir apatinė dalis yra kiek platesnė, o liemuo siauresnis, sveikiname – Jūsų smėlio laikrodžio formos mergina. Ir Jums labai pasisekė, nes tokioms moterims tinka kone visų tipų sijonai. Todėl galite drąsiai rinktis tiek aptemptus, tiek aukštesnio liemens, tiek varpelio formos sijonus. Beje, Jums taip pat tinka ir iki žemės laisvai krintantys sijonai, pabrėžiantys ūgį ir liekną taliją.

Obuolio ievos

Tų merginų, kurios laikomos obuolio figūros damomis, viršutinė kūno dalis dažniausiai yra kiek platesnė už klubus ir juosmenį. Todėl renkantis sijoną, reikėtų paslėpti siaurų klubų trūkumą. Tam geriausiai tinka platūs sijonai su raukiniais ir įvairiomis detalėmis, taip pat varpelio formos pūsti sijonai, pabrėžiantys taliją ir išlyginantys figūros tipą.

Kriaušės saldumas

Šiam figūros tipui priklauso moterys, kurių klubai ir šlaunys yra gana platūs. Tai – kriaušės kūno sudėjimui būdingas bruožas. Beje, tai ypač moteriškų linijų moterys, mat būtent kriaušės forma labiausiai mėgstama vyrų. Tokio figūros tipo moterims gražiausiai atrodo laisvai krintantys sijonai. Geriausiai – iki kelių. Taip šiek tiek paslėpsite klubus, tačiau pabrėšite liemenį. Geriausiai būtų vengti itin aptemptų sijonų ir tų, kurie yra su paaukštintu liemeniu.

Žavios statinaitės

Statinaitės kūno formos moterys dažniausiai negali pasigirti liekna talija. Todėl geriausiai joms tinka ilgi ir laisvai krintantys sijonai. Jie suteikia elegancijos ir nukreipia dėmesį nuo talijos bei ją optiškai susiaurina. Geriausiai rinktis žemesnio liemens sijoną, kuris prailgina kojas.

Lygumų damos

Toms moterims, kurių pečiai, liemuo ir klubai yra tokio paties pločio, geriausiai rinktis tuos drabužius, kurie prailgina ir sulieknina taliją. Tam geriausiai tinka sijonai aukštu liemeniu ir šiek tiek platėjantys ties klubais. Taip suteiksite savo kūnui moteriškesnių linijų, jausitės lieknesnė ir labiau pasitikėsite savimi. Beje, Jūs esate iš tų moterų, kurioms puikiai tinka tiek ilgi, tiek trumpi sijonų tipai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *