vandens maišytuvaiAtrodo, jog vandens maišytuvų funkcija paprasta – tiekti ir maišyti paduodamą vandenį. Tačiau kiekvienas dailiai įsirengiantis savo vonią žmogus nori atrasti patį moderniausią ir akiai gražiausią sprendimą vonios vandens maišytuvui. Jeigu savo vonios kambaryje naudositės dušu ir nežinote, kaip reikėtų išsirinkti dušo vandens maišytuvą, kuriuo nesigailėtumėte, reikia atkreipti dėmesį į kelius labai svarbius kriterijus. Atsižvelgę į juos turėtumėte išsirinkti tokį maišytuvą, kuris ne tik taupiai tieks vandenį, bet ir bus patogus naudoti ir idealiai įsilies į vonios interjerą.

Jeigu šiandien apsidairytumėte po naujausio interjero dizaino butus ir jų vonios kambarius, pamatytumėte, kokia plati dušo maišytuvų įvairovė – nors vis dar plačiai naudojami tradiciniai išoriniai dušo maišytuvai su matoma vandens žarna, juos pamažu keičia vidinio montavimo dušai. Tai reiškia – dušo galva, maišytuvo čiaupas ir rankenėlės išlindę tiesiai iš sienos, o visas vamzdynas paslėptas sienoje. Ši konstrukcija ypač būdinga prabangesniuose būstuose, tačiau pasitaiko ir pavieniuose kuklesniuose butuose.

Rinkdamiesi  dušo maišytuvą, atkreipkite dėmesį į:

  • Jo montavimo būdą. Kaip jau buvo minėta, vidinio montavimo dušai šiuo metu yra karščiausia naujiena vonios interjere.
  • Šiandien parduodami įvairūs dušo maišytuvai: galite rinktis iš vienasvirčių arba su karšto ir šalto vandens rankenėlėmis, o pats naujausias maišytuvo tipas – termostatiniai maišytuvai, kurie ne tik turi ant reguliavimo rankenėlės nurodytą temperatūros gradavimo skalę (iškart galite pasirinkti, tarkime, 40 laipsnių šilumos srovę), bet nurodytą temperatūrą gali tiekti nuolatos, net ir maudantis kitą dieną.
  • Jeigu norite moderniausio dušo maišytuvo tipo, galite rasti ir multifunkcinių maišytuvų pasirinkimą – jeigu dušas netoli unitazo, galima pravesti dušo žarną ir taip prijungti bide funkciją.
  • Maišytuvo dizainą ir modelį turėtumėte suderinti su vonios detalėmis – reikėtų palaikyti stiliaus nuoseklumą, derinti metalo atspindžius ir tonus (kad nebūtų kriauklės maišytuvas chromuotas, o dušo – nerūdijančio plieno ir atvirkščiai). Rinkitės vonios interjerą paryškinančią dušo galvą – šiandien populiarios ne tik apvalios, bet ir kvadratinės dušo galvos, suteikiančios ryškų akcentą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *