apsipirkimas per akcijasPlanuoti maistui skirtas išlaidas – sudėtingas, tačiau labai svarbus procesas, padedantis taupyti. Visi žinome, kad apsipirkimas per akcijas padeda išleisti mažiau. Iš kitos pusės, rinkodaros specialistai teigia, kad išpardavimų dienos neretai siejamos su didesnėmis išlaidomis, kadangi pirkėjai išleidžia daugiau (perka daugiau) nei įprasto apsipirkimo metu. Kad galėtumėte mėgautis kokybišku maistu ir sutaupytais pinigais, turite vadovautis specialistų rekomendacijomis ir patarimais.

Skirtingų prekybos tinklų pasiūlymai

Kad maistui skirti pinigai būtų planuojami tikslingai, svarbu domėtis pardavimų vietomis ir individualiais jų pasiūlymais. Kitaip sakant, jei žinosite, kokios akcijos rengiamos skirtinguose prekybos centruose, galėsite nuspręsti, kur apsipirksite. Suprasdami akcijų naudą, didieji prekybininkai šiandien siūlo individualius poreikius atitinkančius pasiūlymus ir taiko asmenines nuolaidas, kas sumažina rūpesčių bagažą ir taupo važinėjimui skirtą laiką. Iš kitos pusės, verta racionaliai įvertinti ir kelionės kainą – jei toliau nuo namų esančiame prekybos centre gausite vos kelių centų nuolaidą, ar iš tiesų apsimoka gaišti savo laiką ir deginti kurą?

Planuokite pirkinius ir biudžetą

Labai svarbu – iš anksto planuoti pirkinių krepšelį. Dažna klaida – ėjimas į parduotuvę alkanam ir tiksliai nežinant, ką ketinate pirkti. Tokiu atveju nusiperkame produktų, kurių iš tiesų nereikia. Siūlome iš anksto sudaryti tikslų sąrašą, ką ketinate pirkti parduotuvėje, ir griežtai jo laikytis. Žinoma, išbandyti naujus produktus galite, tačiau tai darykite retesniais atvejais ir nepasiduokite kasdien matomai reklamai. Finansų specialistai rekomenduoja riboti apsilankymų parduotuvėje skaičių. Siūlome pirkti savaitei į priekį arba suskirstyti apsipirkimus keliems kartams (kad galėtumėte nusipirkti greitai gendančių produktų). Nusistatykite aiškų savaitei skirtą pinigų biudžetą ir stenkitės jo neviršyti.

Asmeninių pasiūlymų svarba ir pirkimas per akcijas

Svarbu įvertinti skirtingų prekybos centrų kainas. Primename, kad to paties produkto kaina gali skirtis, todėl išlikite racionalūs. Kainą vertinkite su asmeniniais prekybos tinklų pasiūlymais, t. y. galbūt vienas produktas kainuoja daugiau, tačiau pritaikant jums skirtą nuolaidą, jį įsigysite gerokai pigiau. Beje, jei parduotuvė skelbia gerą akciją ar išpardavimų dienas, verta iš anksto nusipirkti daugiau ilgo galiojimo laiko produktų, pvz., miltų, aliejaus, arbatos, cukraus ir t. t. Iš kitos pusės, nedarykite esminės klaidos ir nepirkite greitai gendančių produktų dideliais kiekiais – taip nesutaupysite, o pralošite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *