Daugeliui lietuvių labai svarbu turėti nuosavus namus. Jokio skirtumo, ar tai bus butas, ar namas – svarbiausia, kad jis būtų savas, taigi, ne nuomojamas. Šiuo metu įsigyti nuosavą būstą tikrai gali daugelis, kadangi ne tik bankai skolina lanksčiomis sąlygomis, tačiau ir patys rangovai parduoda išsimokėtinai. Belieka tik rasti būstą, kurį bus galima vadinti savo namais.

Nauji butai Vilniuje dygsta kaip ant mielių. Belieka tik susipažinti su rinkos pasiūla. Naujos statybos būstai šiuo metu yra paklausiausi, tačiau faktas, kad pasiūla – įvairi.

Kainos – atitinka lūkesčius

Naujos statybos butai dažniausiai siejami su labai todėl kaina, tačiau tai nėra tikslu. Nauja statyba gali būti panašios kainos kaip ir sena. Viskas priklauso nuo Jūsų poreikių, nes galimybės yra. Žinoma, kad netaupyti negalima. Tačiau nauja statyba tikrai nereiškia didelių išlaidų. Apie gyvenimo kokybę – kalbėti net neverta, ji akivaizdi.

 Norisi erdvumo

Nauja statyba dažnai vertinama ir dėl to, kad norisi gyventi erdviuose namuose. Nesvarbu, kad būstai yra mažesnio ploto. Erdvumą kurti galima tinkamu išplanavimu. Deja, dažniausiai senos statybos būstai tuo nepasižymi.

Tvarūs būstai

Mažesnės statybos būstai, kurie yra statomi laikantis A arba A++ standartų – ne tik džiugina erdvumu, šviesumu, tačiau taip pat ir ekologija. Tokių būstų išlaikymas yra gana pigus, tačiau svarbu yra tai, kad greta to – jie puikiai atitinka žmogaus poreikius.

O gal sena statyba?

Senos statybos būstai yra neblogas pasirinkimas, tačiau lyginant su nauja statyba – atgyvena. Ne veltui daugelis žmonių sutinka mokėti daugiau vardan kokybės. Rinkitės tokias galimybes ir jūs. Ir jeigu svarstote, ar tai yra investicija, kuri atsiperka, atsakymas vienas –  taip.

Esant tokiai plačiai apsiūlai kiekvienas asmuo tikrai gali rasti tą variantą, kuris jam labiausiai tinka. Galima ieškoti su NT agentu. Tuomet jis gali padėti jums sutaupyti daug laiko ir peržiūrėti tik tuos variantus, kurie atitinka keliamus reikalavimus. O tai dažniausiai yra tam tikras kainos ir kokybės santykis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *