šviesolaidinis internetas
Photo by Pixabay on Pexels.com

Šviesolaidinis internetas yra greitas ir patikimas interneto ryšys, kuris yra pagrįstas optinėmis pluošto linijomis. Tai yra moderni interneto prieigos technologija, kuri vis dažniau naudojama namų ir verslo interneto ryšiams. Šis interneto ryšys siūlo greičius, kurie yra kur kas didesni nei tradiciniai DSL, kabelinio ir bevielio interneto ryšiai.

Šviesolaidinio interneto veikimo principas yra labai paprastas. Šviesa siunčiama per pluošto linijas, o ji nepralaidžia elektros srovės ir kitų elektromagnetinių trikdžių. Tai reiškia, kad interneto ryšys yra stabilesnis, patikimesnis ir neturi jokių trikdžių, lyginant su tradiciniais interneto ryšiais.

Šviesolaidinis internetas taip pat yra greitesnis nei tradiciniai interneto ryšiai. Tai yra dėl to, kad optinės pluošto linijos leidžia siųsti didelius kiekius duomenų per trumpą laiko tarpą. Tai reiškia, kad interneto vartotojai gali greičiau atsisiųsti ir siųsti duomenis, žiūrėti filmus ar naudotis kitomis interneto paslaugomis.

Šviesolaidinio interneto privalumai yra akivaizdūs. Šie interneto ryšiai yra greitesni, patikimesni ir stabilesni nei tradiciniai interneto ryšiai. Taip pat jie yra saugesni, nes optinės pluošto linijos yra nepralaidžios elektros srovėms ir kitiems elektromagnetiniams trikdžių šaltiniams.

Šviesolaidinis internetas taip pat turi aukštą tinklo našumą ir mažą vėlinimą. Tai reiškia, kad vartotojai gali greitai atsisiųsti ir siųsti duomenis, žiūrėti vaizdo įrašų turinį, naudotis žaidimais ir kitomis interneto paslaugomis. Šis internetas labai pamėgtas jaunimo tarpe, kadangi šiais laikais žaidimai ar filmai užima labai daug vietos, bet su šiuo internetu jūsų failai ateis per tikrai trumpą laiko tarpą, lyginant su tradiciniu internetu. Filmai, darbo aplankalai ar kiti failai pasieks jūsų ar kitų kompiuterius per kelias minutes ir nereiks laukti poros valandų.

Vienintelis šviesolaidinio interneto trūkumas yra tai, kad jis gali būti brangesnis nei tradiciniai interneto ryšiai. Bet esmė tame, kad sumokėję už šį internetą nereiks vargintis dėl blogo siuntimo greičio ar kitų problemų. Šiomis dienomis ne vienas interneto tiekėjas siūlo šviesolaidinį internetą už tikrai prieinamą kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *