dovre zidiniaiJeigu ieškote židinio, tikriausiai norite atrasti tokį, kuris būtų dailus, funkcionalus ir ne už kosminius pinigus. Taip dėmesį patraukia dovre.lt židiniai. Kas yra „Dovre“? Tai židinių bei krosnelių gamintojas iš Norvegijos. Visame pasaulyje teigiamai vertinamus gaminius pamėgo ir lietuviai.

Dovre.lt teigimu, minėtos kompanijos židiniai yra ketiniai. Ketus gamybai pasirenkamas ne bet koks. Ieškoma tokių sprendimų, kurie leistų sukurti ilgaamžį ir visapusiškai kokybišką produktą. Ne velti žmonės turintys tokius židinius, jais džiaugiasi.

Apipavidalinimas

Iš pradžių žvilgsnis krypsta ne už techninių parametrų. Dėmesį patraukia dizainas. Pirmiausia paminėtina, kad židinių yra įvairių dydžių. Tai reiškia, kad pasirinktas daiktas derės norimoje patalpoje. Ieškote ko nors masyvesnio? Norėtumėte nedidelio židinuko? Kiekvienu atveju atrandamas geriausias variantas.

Pirkėjai gali rinktis iš įvairių židinių formų. Nevienoda ne tik korpuso, bet ir durelių, taip pat stiklų forma. Židiniai skiriasi ir savo spalvomis. Visa tai suteikia galimybę susikurti tokį interjerą, apie kokį svajojate. Tai viena iš priežasčių, kodėl dovre.lt židiniai ir krosnelės puikuojasi jau penkiolikos tūkstančių lietuvių namuose.

Funkcija

Pirminė židinio funkcija – šildyti. Ši funkcija gretinama su jaukumu. O jaukumu ir šiluma galima džiaugtis, jeigu gamintojai sukūrė tokį prietaisą, kuris atitinka puikios kokybės sąvoką.

Funkcionalumas prasideda nuo tokių sprendimų, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodo paprasti, bet iš tiesų labai palengvina kasdienybę. Pavyzdžiui, dėžutė pelenams leidžia židinį eksploatuoti kuo patogiau.

Jeigu svarbu universalumas, tuomet įvertinsite galimybę naudoti įvairų kurą. Kiekviena ypatybė turi įtakos židinio visumai.

Ir Norvegijoje, ir Lietuvoje

Norvegiška produktų kilmė skatina daryti prielaidą, jog dovre.lt židiniai bus patvarūs ir šaltą žiemą pavers jaukia. Ir toji prielaida tikrai išpildoma. Juk Norvegijoje žiemos šaltos, reikalaujančios imtis atitinkamų priemonių. Todėl norvegiški židiniai bei krosnelės privalo būti tvirti ir efektyvūs. Lietuviškai žiemai jie puikiai tinka.

Platus pasirinkimas

Kadangi židinių bei krosnelių asortimentas didžiulis, galima pasirinkti tai, kas atrodo dailu ir tiks konkrečioje patalpoje. Reikia pasiruošti paskirti laiko, nes kiekvienas norvegiškas židinys turi ką nors, už ką yra vertas pagyrų.

 

Židinys? Krosnelė? O gal du viename?

Nežinote, ką rinktis? Vilioja ir židiniai, ir krosnelės? Kaip apsispręsti? Dovre.lt gali pasiūlyti ir hibridus. Tai sprendimas svarstantiems, ar židinys, ar visgi krosnelė. Hibridai irgi yra iš kokybiškų medžiagų, turi švaraus degimo sistemą ir išorės oro jungtį – viskas dėl to, kad būsto šeimininkai galėtų džiaugtis nepriekaištingu prietaiso veikimu.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *