sodo technikos nuomaSodo priežiūra reikalauja darbo, laiko ir profesionalios technikos. Bene daugiausiai klausimų kelia žoliapjovės pasirinkimas. Nesvarbu, ar galvojate apie nuosavos įrangos įsigijimą, ar jus domina sodo technikos nuoma, privalote žinoti, kokia technika leis pasiekti produktyviausių rezultatų ir užtikrins vykdomų darbų sklandumą.

Žoliapjovių tipai

Paprastai žoliapjovės skirstomos į atskiras kategorijas, atsižvelgiant į jų variklį, t. y. pirkėjams siūlomos benzininės, elektrinės ir akumuliatorinės žoliapjovės. Konkrečios technikos pasirinkimas priklauso nuo jūsų išsikeltų kriterijų ir prižiūrimo vejos ploto. Jei esate atsakingi už nedidelį plotą, siūlome pagalvoti apie nuosavos įrangos įsigijimą. Jei galvojate apie didesnės valdos priežiūrą ir retesnius žolės pjovimo darbus, optimalesnis sprendimas – sodo technikos nuoma, leidžianti efektyviai planuoti finansus ir išvengti papildomų rūpesčių, susijusių su technikos sandėliavimu ar remontu.

Kokią žoliapjovę rinktis?

Kai prižiūrimas nedidelis vejos plotas, rekomenduojame įsigyti elektrinę žoliapjovę. Tiesa, toks sprendimas nerekomenduojamas didesnio ploto (daugiau nei 10 arų) priežiūrai. Jei vejos priežiūrai nepatogumų kelia elektrinės žoliapjovės laidas, galite rinktis akumuliatorinę belaidę žoliapjovę. Jos darbo principas yra toks pats, tačiau už veikimą yra atsakingas akumuliatorius, užtikrinantis laisvą technikos judėjimą. Šiuo atveju rekomenduojame pagalvoti apie kelių akumuliatorių įsigijimą – taip išvengsite darbų prastovų. Benzininės žoliapjovės rekomenduojamos didesnių ir itin didelių plotų priežiūrai. Tai patogi ir moderni įranga, padedanti siekti greitų ir tikslių rezultatų. Iš kitos pusės, tokia technika reikalauja ir didesnės sandėliavimo vietos, daugiau priežiūros ir brangiau kainuojančių remonto darbų.

Nauja ir naudota sodo technika

Jei ieškote visus jūsų lūkesčius atitinkančios žoliapjovės, atsakingai rinkitės pardavimo vietą ar nuomos bendrovę. Visais atvejais rekomenduojame rinktis žinomo ir rinkoje vertinamo gamintojo techniką. Verta iš anksto pasidomėti, kur galėtumėte kreiptis, jei įranga suges. Jei domitės sodo technikos nuoma, nepamirškite pasidomėti, kokie yra įrangos pristatymo terminai ir papildomos sąlygos. Primename, kad paprastai nuomos bendrovės siūlo itin plačią sodo įrangos ir technikos pasiūlą – tai itin palanku tuo atveju, jei planuojate didesnės apimties sodo priežiūros darbus. Nuomojama technika – tai galimybė viską, ko reikia, gauti iš vienų rankų ir už tai nepermokėti. Atsargiausi turėtumėte būti tuo atveju, jei galvojate apie naudotos sodo technikos įsigijimą. Šis variantas rekomenduojamas tik tuomet, kai biudžetas iš tiesų yra labai ribotas. Apžiūrinėdami žoliapjovę, patikrinkite, ar ji lengvai kuriasi, ar gerai dirba, ar neturi neoriginalių dalių. Deja, iš pirmo žvilgsnio puikiai atrodanti technika, kitą dieną gali sugesti. Naudotos įrangos pirkimas – rizikinga loterija.

 

Comments

  1. mes is ramirent dažniausiai imam viską sodui, trimerius, žoliapjoves. kadangi turim ir sodą ir namą, tai prie to pačio visur apeinam, ir kaina gera, ir naujausi įrankiai. patys tokios nenusipirktumėm. na tiesiog neapsimokėtų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *