auto nuomaNorint suorganizuoti įsimintinas vestuves, būtina apgalvoti begalę smulkmenų, iš kurių ir susideda visa šventė. Viena tų smulkmenų – auto nuoma. Kol vieni jaunavedžiai yra įsitikinę, kad limuzinas yra geriausias pasirinkimas įsimintiniausiai gyvenimo dienai, auto nuomos specialistai teigia, kad šiuo metu automobilių nuoma Kaune ar kitame Lietuvos mieste vestuvėms gali pasiūlyti gerokai daugiau.

Idėjos vestuviniam transportui:

  1. Limuzinas – tai klasika, kuri tapo savotiška ir visiems iki kaulų smegenų įgrisusia dogma;
  2. Prabangūs automobiliai – puikus pasirinkimas, kai norisi sukurti šiuolaikišką ir stilingą šventę;
  3. Senoviniai automobiliai – pasiilgusiems tikrosios klasikos;
  4. Mikroautobusai – patogi transporto priemonė svečiams.

Prieš nusprendžiant, kokį automobilį išsinuomoti, būtina gerai apgalvoti ir išgryninti visą šventės idėją ir stilistiką. Pavyzdžiui, retro vestuvės ir naujas BMW automobilis kartu tiesiog nedera. Be to, reikia atkreipti dėmesį į tokius dalykus, apie kuriuos paprastai negalvojate, nuomodamiesi automobilį.

Visų prima – automobilio spalva. Įprasta manyti, kad vestuvėms yra būtinas šviesus automobilis, tačiau šiuo metu labai populiaru nuomotis kelis tamsių spalvų prabangius automobilius, kurie rieda vestuvių kolonos pradžioje. Iš šalies toks vaizdas išties puikiai atrodo. Visų antra – automobilio dydis. Jei jaunoji į ceremoniją nuspręs vykti su pamergėmis ar savo šeima, tai savaime suprantama, kad automobilis turi būti erdvus ir komfortabilus, kad visi keleiviai jaustųsi patogiai. Beje, kalbant apie automobilio pasirinkimą, labai retai pagalvojama apie jo aukštį. O visai be reikalo, nes tai išties labai svarbus pasirinkimo kriterijus. Iš aukštesnio automobilio – paprasčiau išlipti, tai ypač aktualu nuotakai ir pamergėms, kurios ypatingą dieną vilki puošnias, tačiau ne visada patogias sukneles bei avalynę.

Galiausiai reikia pagalvoti ir apie vairuotoją. Ekonomiškesnis pasirinkimas – prašyti kažko iš svečių, kad  pavairuotų automobilį, tačiau tai pakankamai didelė atsakomybė, todėl vargu ar vairuotojui jūsų šventė bus labai linksma. Protingesnis, tačiau brangesnis pasirinkimas – auto nuoma su profesionaliu vairuotoju, kuris užtikrins, kad būtumėte punktualūs ir savo šventę pasiektumėte be jokių stresinių situacijų.

Beje, automobilių nuoma Kaune įspėja, kad auto nuoma nėra paskutinės minutės darbas, todėl transportu vertėtų pasirūpinti dar gerokai prieš numatytą vestuvių datą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *