Transporto priemonės stiklas atlieka ne vieną gana svarbią funkciją. Jis tiek vairuotojus, tiek keleivius apsaugo tiek nuo išorinių veiksnių, tiek nuo galimų įvykių kelyje pasekmių. Kokybiški stiklai visuomet užtikrins gerą matomumą ir padės išvengti nemalonių rūpesčių kelionėje. Reiktų nepamiršti ir estetinės stiklų funkcijos. Atsiradus, kad ir smulkioms įdaužoms, stiklus reiktų pakeisti ar kitaip suremontuoti. Automobilių stiklai apima ne tik lengvųjų automobilių remonto rūpesčius. Šiomis dienomis gana dažnas poreikis – sunkvežimių stiklų remontas.

Sunkvežimių stiklų remontas dažnai būna gerokai aktualesnė paslauga nei lengvųjų automobilių stiklų taisymas, nes sunkiasvorėms transporto priemonėms tenka važiuoti ypač sudėtingomis sąlygomis. Tokias sąlygas lemia ne tik prastos kokybės keliai užmiesčio gatvėmis, bet ir nepalankios oro sąlygos – liūtys, sniegas, tamsus paros metas ir kt. Šie faktoriai lemia ir daug aukštesnius kokybės reikalavimus sunkvežimių stiklams.

Be abejonės, patiems, net ir labiausiai patyrusiems vairuotojams, pasikeisti transporto priemonės stiklus yra gana sudėtinga. Išmintingiau tą patikėti profesionalams. Verta žinoti, jog paprastai sunkvežimių stiklų keitimas atliekamas dvejais būdais: stiklas klijuojamas arba įspraudžiamas guminėje tarpinėje.

Transporto priemonių stiklų keitimas bei jo kokybė taip pat labai priklauso nuo remonto darbus atliekančių darbuotojų profesionalumo, žinių bei patirties. Todėl dera nepagailėti laiko paieškai tokios kompanijos, kuri gali pasiūlyti itin paltų paslaugų asortimentą. Stiklų remontas, stiklų perklijavimas, automobilio langų tamsinimas plėvelėmis, poliravimas ir kita – tai tik dalis remonto darbų, kuriuos gali pasiūlyti išties profesionalūs meistrai. Jeigu jus domina sunkvežimių stiklų keitimo galimybės ir kaina ar turite kitų su šia procedūra susijusių klausimų, būtinai kreipkitės į ne vienų metų darbo patirtį turinčius meistrus. Mes, tuo tarpu, pateiksime kokia eiga atliekama sunkvežimio stiklų keitimas:

  • Prieš pažeisto stiklo išėmimą nuimami stiklo valytuvai ir apdailos elementai;
  • Išmontuojamas senas stiklas;
  • Kėbulas išvalomas nuo likusių klijų, purvo, dulkių ir jeigu yra būtinybė pašalinama korozija;
  • Kėbulas ir naujasis stiklas pagal gamintojo technologinius reikalavimus paruošiamas klijavimui;
  • Klijuojamas naujasis stiklas arba įspraudžiamas į guminę tarpinę ir visi apdailos elementai bei stiklo valytuvai sudedami atgal.

Stiklų keitimas paprastai yra viena populiariausių sunkvežimio stiklų remonto darbų. Tačiau, sakykim, stikle atsiradus įdaužai dėl akmenuko ar kito kieto daikto smūgio, nereikia skubėti keisti stiklą. Laiku suremontavus įdaužą, galima prailginti stiklo eksploatavimo trukmę bei estetiškai atnaujinti transporto priemonę. Meistrai pasakoja, jog daugelis jų klientų pirmą kartą susidūrę su įdaužos remontu stebisi, jog šiandieninėmis priemonėmis galima suremontuoti stiklą taip, kad liktų tik vos matoma įdaužimo žymė.

Bet kokiu atveju, rinkitės tas įmones, kurios gali pasiūlyti ne tik remonto paslaugas, bet ir platų stiklų asortimentą visų tipų transporto priemonėms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *