baidarių nuoma AukštaitijojePavasaris jau beldžiasi į duris, todėl natūralu, kad vis dažniau susimąstome apie atostogų laikotarpį ir nuotaikingas pramogas. Orams gerėjant, sparčiai populiarėja baidarių nuoma Aukštaitijoje – nuostabus gamtos grožis ir vingiuoti upių maršrutai ragina suburti draugus ir leistis į nuotaikingą žygį upe. Tiesa, jei norite išties nepamirštamų įspūdžių, turite rinktis atsakingą verslininką, nuomotis kokybiškas baidares ir racionaliai įvertinti itin plačią maršrutų pasiūlą.

Vienas dažniausių pasirinkimų – naujos kartos dvivietės baidarės, išsiskiriančios aukštais stabilumo ir manevringumo rodikliais. Be to, tokios baidarės yra kur kas patogesnės ir turi tvirtas atramas nugarai. Jei plaukiate pirmą kartą, rinkitės lengvesnius maršrutus. Baidarių nuoma Aukštaitijoje siūlo tiek tiesesnius, tiek vingiuotus upės kelius, tačiau nepamirškite – kuo daugiau posūkių ir susiaurėjimų bus jūsų kelyje, tuo daugiau jėgų šis plaukimas reikalaus. Nepatyrusiems plaukikams rekomenduojami lengvi ir trumpesni maršrutai, kuriuos nesunkiai įveiks ir patirties neturintys keliautojai. Tuo tarpu sudėtingesni ir ilgesni vandens keliais siūlomi patyrusiems plaukikams, nebijantiems fizinio darbo ir iššūkių.

Jei plaukiate pirmą kartą, atidžiai klausykitės visų baidarių nuomotojų instrukcijų ir patarimų. Jei šių nesulaukiate, pasidomėkite, kaip turėtumėte elgtis baidarėje, kokios yra dažniausios plaukikų klaidos ir kaip jų išvengti. Baidarių nuomotojai paprastai drauge su baidarėmis nemokamai duoda ir apsaugines liemenes. Šias dėvėkite viso plaukimo metu, net ir tuo atveju, jei plaukiate negiliomis upėmis. Jei plaukiate su mažais vaikais, nepamirškite paprašyti papildomų kėdučių mažiesiems. Jei su savimi vežatės daugiau daiktų, supakuokite juos į neperšlampamus maišus.

Baidarių nuoma Aukštaitijoje – tai nuotaikingas ir daug teigiamų emocijų suteikiantis poilsis gamtoje, leidžiantis pabėgti nuo kasdienių rūpesčių ir miesto šurmulio. Vienas populiariausių sprendimų – kelių dienų plaukimas su jaukia nakvyne gamtoje. Nors daugelis keliautojų vertina poilsį palapinėse, siūlome pagalvoti apie jaukaus nakvynės namuko nuomą. Paprastai visą informaciją apie galimas nakvynes vietas suteikia baidarių nuomotojai.

Ieškodami visus jūsų lūkesčius atitinkančio baidarių nuomotojo, visų pirma įvertinkite kelis esminius rodiklius: baidarių kokybę ir maršrutų pasiūlą. Minėtieji aspektai lemia visos kelionės nuotaiką ir jūsų geras emocijas. Žinoma, visuomet svarbu ir gera kaina, tačiau prastos kokybės baidarių atsisakykite net ir tuo atveju, jei šios yra kelis kartus pigesnės. Nepamirškite pasidomėti, kokios yra baidarių pristatymo sąlygos – koks yra baidarių atvežimo ir jų paėmimo mokestis. Jei keliaujate su automobiliais, pasidomėkite, ar nuomotojas gali pasiūlyti saugią transporto priemonių aikštelę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *