Ypatingų pasiūlymų paieška šiandien yra aktuali daugeliui mūsų, todėl rūpinamasi, kad informacija apie vykstančias akcijas būtų kur kas paprasčiau pasiekiama. Iki savaitėlė – tai vienas tų leidinių, kuriame galima rasti visą svarbiausią informaciją apie tam tikru laikotarpiu galiojančius pasiūlymus, todėl apsipirkimas tampa gerokai paprastesnis ir sklandesnis. Jei esate pratę dar iš anksto susidaryti būsimų pirkinių sąrašą, šis leidinys jums padės paprasčiau atsirinkti pačius geriausius pasiūlymus.

Pasiūlymai šventėms ir kasdienai

„Iki“ rūpinasi, kad pirkėjai įvairių būtinų prekių galėtų įsigyti tikrai patraukliomis kainomis, todėl pasiūlymų atrankai skiria ypatingą dėmesį. Iki savaitėlė – tai rinktinių pasiūlymų leidinys, kuriame pateikta informacija padeda paprasčiau apsispręsti, kokios prekės turėtų atsidurti pirkinių krepšelyje. Kiekvieną savaitę šiame leidinyje galima rasti tokių pasiūlymų, kurie yra pritaikyti ir kasdieniam apsipirkimui, ir įvairioms šventėms.

Apsipirkimo metu išleiskite dar mažiau pinigų

Jei didžiajai daliai perkamų prekių šiuo metu yra taikoma akcija, natūralu, kad apsipirkimo metu išleidžiama gerokai mažiau pinigų. Jei į parduotuvę vykstama nepasidomėjus šiuo metu galiojančiomis akcijomis, tikėtina, kad ne visi pirkiniai yra pakankamai gerai apgalvoti: neretai pasiduodama akimirkos pagundoms, ne visada skiriama laiko kainų palyginimui, ir t.t. Natūralu, kad dažniausiai norisi apsipirkti kiek įmanoma greičiau, ir būtent todėl ne visada nusiperkama būtent tokių prekių, kurių iš tiesų reikia. Kas kita, jei apsipirkimas yra sąmoningai planuojamas: tokiu atveju numatoma, kokie produktai šiuo metu yra tikrai reikalingi, pasidomima, ką šiuo metu galima įsigyti su nuolaida, ir t.t.

Įvertinkite būtiniausių produktų atsargas

Kai tam tikrai produkcijai yra taikoma akcija, gana dažnais atvejais yra naudinga pasvarstyti apie didesnio kiekio įsigijimą. Tam tikrų produktų galiojimo laikas yra pakankamai ilgas, tad jums nereikės nerimauti, kad nesunaudotus produktus paprasčiausiai teks išmesti. Iki savaitėlė leidinyje galima rasti informacijos apie nuolaidas, kurios taikomos konservuotiems maisto produktams, šaldytiems gaminiams, ir t.t. Jei pasirūpinsite tokių produktų atsargomis, apsilankymai maisto prekių parduotuvėse gali būti kur kas retesni. Apsipirkimą galima planuoti vos vieną kartą per savaitę, ir tai leidžia sutaupyti ne tik pinigų, bet taip pat ir laiko.

Nuolaidos, taikomos lojaliems klientams

Jei „Iki“ parduotuvėje lankotės pakankamai dažnai, tikrai naudinga pagalvoti apie lojalumo kortelės įsigijimą. Dalis Iki savaitėlė pasiūlymų yra pritaikyti išimtinai tik nuolaidų kortelės savininkams, todėl vertėtų į tai atsižvelgti. Džiugina tai, kad lojalumo korteles galima įsigyti už simbolinę kainą, o jų privalumais galima įsitikinti iš anksto. Ką reikia daryti? Tiesiog prašykite specialios anketos, ją užpildykite ir pateikite „Iki“ darbuotojui. Sumokėję simbolinį kortelės mokestį iš karto gausite lojalumo kortelę, ir ją galėsite panaudoti apsipirkimui. Taigi, nesnauskite, ir pasinaudokite pačiais geriausiais „Iki“ pasiūlymais, kurie jums tikrai padės sutaupyti!

Akcijų leidinius bei katalogus, naujausias akcijas ir nuolaidas Lietuvoje rasite svetainėje – Akcijuleidinys.lt, Latvijoje – Akcijubuklets.lv

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *