auto nuoma

Ilgalaikė  automobilių nuoma tai paslauga, kuri praverčia tokiais atvejais, kai klientas nenori pirkti automobilio ir išleisti krūvą pinigų, tačiau jam reikalinga tokia transporto priemonė kelionėms, darbui ar kitiems tikslams įgyvendinti.

Kur galima išsinuomoti automobilį?

Siūlome pasinaudoti ilgalaikės automobilių nuomos paslauga patikimoje įmonėje „ADCRent“. Ši įmonė daugiau nei 13 metų užsiima įvairių automobilių nuoma. Ji net tris kartus pripažinta kaip geriausiai klientų įvertina įmone Vilniuje.

„ADSRent“ sukurta nuomos sistema leidžia paprastai ir greitai pasiimti automobilį Vilniaus oro uoste. Transporto priemonės išduodamos bekontakčiu būdu: pasirašoma sutartis, išduodami rakteliai ir reikalingi dokumentai. Tai ypač patogu lietuviams, atvykusiems iš užsienio. Jiems nereikia trukdyti giminaičių, kad šie parvežtų juos iš oro uosto.

Atvykus į Lietuvą didesnei žmonių grupei, norinčiai pailsėti ir pakeliauti, pravers ilgalaikė mikroautobusų nuoma. Tokioje transporto priemonėje atsiras vietos žmonėms net ir su dideliu bagažu. Keliauti bus patogu dėl didelės erdvės, nereikės rūpintis draudimu, sezoninių ratų keitimu, nes visa tai atliekama prieš išnuomojant mikroautobusą.

Ilgalaikė automobilio nuoma: kas įskaičiuota?

Išsinuomojus transporto priemonę mokėti reikia tik kartą per mėnesį už nuomą ir už išnaudotą kurą. Ilgalaikė nuoma suteikia daug privilegijų – nereikia rūpintis mikroautobuso technine apžiūra, remontu, padangų keitimu, draudimu, nes transporto priemonė suteikiama tvarkinga, su pilnu baku benzino.

Ilgalaikė automobilių nuoma papildomai suteikia šias paslaugas:

  • Galima nemokamai parkuotis Vilniaus oro uoste
  • Suteikiamas nemokamas kitas automobilis avarijos ar techninio aptarnavimo metu
  • Nieko nekainuos sutarties atšaukimas bet kuriuo metu
  • Kartą per mėnesį galima pasinaudoti plovyklos „ADCWash“ paslaugomis
  • 1 kartą per 12 mėnesių galima nemokamai atlikti pilną cheminį automobili valymą
  • Sezoniškai nemokamai keičiamos padangos

Pasinaudokite ilgalaike automobilių nuoma, jei tokios transporto priemonės jums reikia tik retkarčiais. Jums nereiks rūpintis, kur ją palikti kai ilgą laiką nenaudojate. Be to, išvengsite ne tik automobilio pirkimo, bet ir eksploatacijos išlaidų. Nuomojami mikroautobusai yra puikios išvaizdos, o juos vairuoti vienas malonumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *