Moteriški laikrodžiaiMoterys dažnai apie save kalba kaip apie sudėtingas asmenybes. Jų kalbas iliustruoja ir vyrai, svaidydamiesi tokiomis frazėmis kaip „nesupaisysi tų moterų“. Kai žvelgiame į laikrodžių rinką, taip pat imame suvokti įvairiausių dizaino linijų bei formų peripetijas, kurios tarytum reprezentuoja nepaprastą dailiosios lyties atstovių pasaulį.

Galima teigti, kad vyriškų laikrodžių pasiūla konservatyvesnė. Moteriški laikrodžiai pagal dizainą skirstytini į įvairiausias kategorijas. Vieni papuošalai primena vyriškus, kiti yra itin kompaktiški ir subtilūs, treti žavi griežtomis formomis, ketvirti apvalūs ir visaip suraizgyti, penkti primena vaikiškus… Kokio norėsi, tokį išsirinksi…

Moteriškų laikrodžių rinkoje kainų rėmai platūs. (Tokia tendencija galioja ir vyrams skirtų laikrodžių lentynose.) Galima rasti prekę už 16 eurų, tačiau užsinorėjus aptiksite ir pusę tūkstančio ar dar daugiau kainuojančių laikrodžių.

Kai pradedame žvalgytis po kolekcijas, imame suvokti, kad… nieko nesuprantame. Tiek įmantriausių formų, su kuriomis kontrastuoja subtilus minimalizmas… Tiek spalvinių sprendimų, kontrastuojančių su tradiciniais juodos ar rudos spalvos variantais… Vieną kitą laikrodį iš pirmo žvilgsnio apskritai gali palaikyti apyranke ir tik vėliau suprasti, kad įmontuotas ir nedidelis ciferblatas, skatinantis atsisakyti žodžio „vėlavimas“.

Neretai moteriški laikrodžiai yra žaismingesni nei vyriški. Ar tai reiškia, kad moterys – laisvesnės būtybės? Sunku vienareikšmiškai atsakyti. Tačiau džiugu, kad tarp laikrodžių, orientuotų į skirtingas lytis, egzistuoja nevienodų dizaino sprendimų. Tad pirkėja, įsigijusi laikrodį, gali pabrėžti savo moteriškumą.

Moteriški laikrodžiai dažnai būna mažesni už vyriškus. Tai nesunkiai suprantama – vyrų rankos paprastai stambesnės, tad ir riešas papuošiamas masyvesniu aksesuaru. Tačiau tai jokiu būdu ne taisyklė. Kartais vyriškas laikrodis savo dydžiu gali nusileisti moteriškam. Viskas priklauso nuo stiliaus. Moterims skirtų laikrodžių rinkoje pastebėtina daugiau eksperimentavimo. Pavyzdžiui, itin siaura apyrankė derinama su milžinišku ciferblatu. Nežinia kaip, gal pasąmoningai, mes suvokiame, kad tam tikri dizaino sprendimai yra nuoroda į moteriškus daiktus. O ir pačios dailiosios lyties atstovės renkasi priimtinus aksesuarus ir pastebi jų bei vyriškųjų laikrodžių skirtumus.

Laikrodžių dizainas – tarsi užuomina į skirtingas asmenybes. Vienos moterys augina vaikus, kitos siekia karjeros. Vienos mėgsta sukiotis virtuvėje, kitos daug laiko praleidžia sporto salėje. Vienos džiaugiasi ramia namų aplinka, kitos negali be vakarėlių. Vienoms svarbu materialus pagrindas po kojomis, kitos nuolat kartoja žodį „romantika“. Natūralu, kad ir laikrodžių kuriama įvairiausių. Tokių, kurie atitiktų kiekvienos moters poreikius. Pradedant kaina ir baigiant dizainu, laikrodžiai sudaro įdomų skirtumų lauką. Čia nėra jokio nuobodulio. Na, o tai itin patinka toms, kurios mėgsta išvykas į parduotuves – juk galima ilgai rinktis, kol pagaliau kuris nors laikrodis prisibels į širdį kaip tinkamas.

Moteriški laikrodžiai džiugina ne tik moterų, bet ir vyrų akį. Įvairiausio dizaino papuošalai suteikia elegancijos, žaismingumo ar netgi griežtumo. Kiekviena dailiosios lyties atstovė turėtų atrasti tai, kas iš tiesų patiks, nes laikrodžių rinkoje tikrai nenuobodu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *