siuntos lėktuvu

Siuntos gabenimo laikas aktualus visuomet. Gavėjas visada nori gauti siuntinį kuo greičiau, o siuntėjas įsitikinti, kad siunta greitai ir sėkmingai pasiekė adresatą. Tačiau pasitaiko situacijų, kai greitis tampa ne patogumo, bet būtinybės klausimu. Dažniausiai itin skubus siuntos pristatymas reikalingas esant įsipareigojimams, kad siuntinys turi pasiekti gavėją nustatytu laiku, gabenant labai trapius daiktus ir pan. Tuomet  geriausias pasirinkimas – express siuntų gabenimas. Kokia tai paslauga ir ką verta apie ją žinoti? Štai pagrindinė informacija.

  • Pristatymo greitis

Šios siuntos pasižymi trumpiausiu siuntimo laiku. Europoje express siuntos pasiekia gavėjus per 1 – 2 darbo dienas, o į kitus žemynus, priklausomai nuo šalies, siuntų pristatymas trunka nuo 2 iki 4 dienų.

  • Pristatymo būdas

Skubios express siuntos dažniausiai gabenamos lėktuvais. Taip užtikrinamas ne tik kuo trumpesnis pristatymo laikas, bet ir krovinių saugumas.

  • Kokios siuntos gabenamos

Express siuntimu gabenamos tiek mažos, tiek didelių gabaritų siuntos. Tad tinkamai supakavus express siuntimu galima siųsti visus daiktus, kurie nėra įtraukti į draudžiamų siųsti daiktų sąrašą.

  • Į kokias šalis siunčiamos siuntos

Skubias siuntas galima siųsti ne tik į Europos, bet ir kitų žemynų šalis. Dažniausiai šias paslaugas teikiančių įmonių interneto svetainėse galima rasti sąrašą šalių, į kurias gabenamos express siuntos. Jei tokio sąrašo nerandate, galite pasiteirauti siuntas gabenančios įmonės.

  • Kokia kaina

Skubių siuntų gabenimo kaina priklauso nuo šalies, į kurią siunčiama siunta bei siuntinio gabaritų. Express būdu siunčiamų siuntų gabenimo paslaugos šiek tiek brangesnės negu siunčiant standartiniu siuntimu.

Tai pagrindinė informacija, kurią verta žinoti apie skubų siuntinių siuntimą. Pasinaudojus šiais patarimais jūsų siuntos bus pristatytos greitai, saugiai ir be rūpesčių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *