nuoma

Planuojant atostogas ar atsiradus poreikiui bent trumpam nukeliauti į kitą miestą, daugelis renkasi automobilį, kaip pagrindinę transporto priemonę. Mūsų laikais tai įmanoma net ir tiems, kas savo automobilių neturi, nes yra galimybė juos išsinuomoti vienoje iš daugelio įmonių, teikiančių tokią paslaugą. Suprantama, kad didžiuosiuose šalies miestų, ši paslauga yra ypač paklausi, tiek dėl atvykstančių turistų, kurie kažkada buvo pagrindiniai klientai, tiek ir dėl didesnio gyventojų skaičiaus.

Ieškantys geriausios vietos išsinuomoti transporto priemonę, dažnai stengiasi ieškoti kuo pigesnius variantus. Tačiau ne visada pigiausia nuomos kaina reiškia, kad pavyks sutaupyti. Daug kas tokiose situacijose priklauso ir nuo to kokiam laikotarpiui planuojate imti automobilį, kiek norite nuvažiuoti ir kur važinėsitės. Neretai būna taip, kad mažiausią kainą rinkoje siūlo įmonės, kurių automobilių parkas jau gerokai pasenęs. Tai reiškia, kad greičiausiai transporto priemonės nebus labai ekonomiškos ir jų nuoma gali būti šiek tiek rizikinga, nes yra didesnė gedimų tikimybė. Taigi jei planuojate keliauti atostogų metu ir nuvažiuoti pakankamai didelius atstumus, tai vertėtų pasiskaičiuoti ar nebūtų naudingiau išsinuomoti naujesnį, šiek tiek brangesni, bet gerokai taupesnį automobilį. Taip pavyzdžiui nauja Toyota Corola bus gerokai taupesnė nei tokio pačio modelio automobilis dešimties metų ar net senesnis.

Daug važinėjant po miestą, verta rinktis nedidelius, ekonominius modelius, kurių nedidelės kuro sąnaudos ir gabaritai, leidžiantys lengviau rasti parkavimosi vietą. Kai kurios nuomos įmonės riboja leistinų nuvažiuoti kilometrų skaičių, kas netinka norintiems nuvažiuoti ganėtinai toli. Tokiu atveju, gali tekti mokėti papildomai už viršytą ridą, o tai iš karto pabrangina visą nuomą. Taigi renkantis pigią nuoma, reikia gerai įsivertinti visas detales ir pasirinkti iš tiesų ekonomiškai naudingiausią variantą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *