pilvo plastine
Plastic surgery concept. Hand is drawing lines with marker on belly.

Pilvo plastikos operacijoms moterys dažniausiai ryžtasi po nėštumo ir gimdymo, kai pacientė turi odos perteklių pilvo srityje, pilvo oda suglemba, o kai kuriais atvejais netgi nukąrą. Pilvo plastikos procedūros pageidauja: kelis kartus  gimdžiusios moterys, ypač jei laukėsi dvynukų ir po gimdymo pilvo siena visiškai atsipalaidavo, nėštumo metu priaugus daug svorio, neseniai atsikračius didelio svorio ir likus kabančiai odai, turint tarp bambos ir gaktos, suglebusią pilvo odą. Po nėštumo prarastą pilvo formą- viską gali pataisyti  pilvo plastika.

Kaip atliekama chirurginė operacija?

Operacijos metu iš pilvo apatinės dalies nuo gaktos srities iki bambos yra išpjaunamas trapecijos formos odos gabalas. Apatinis pjūvis atliekamas kaip galima žemiau, kad sugijus jį dengtų apatiniai, viršutinis pjūvis daromas ties bamba. Tos pačios operacijos metu susiuvami ir pilvo raumenys atstatant pilvo sieną. Toliau  chirurginė operacija atliekama tokia seka: pertekliniai audiniai yra pašalinami, oda nusitęsia žemyn, o bamba yra persodinama į naują vietą, nutempus odą ji suformuojama naujoje vietoje.

Ar lieka didelis randas?

Kiekvieno paciento atvejis yra individualus- pjūvis gali tęstis į šonus iki klubakaklio, tačiau kai kada ir iki juosmens. Po operacijos randas lieka gana nemažas, iš pradžių būna raudonas ir platus, laikui bėgant siaurėja dažniausiai lieka 3-4mm. pločio. Retais atvejais randas gali likti itin siauras 1mm. pločio arba daugiau  nei 1cm.

Krūtų mažinimo operacijos dėl sveikatos problemų

Krūtys didinamos dėl grožio, o mažinti krūtis moterys ryžtasi dažniausiai dėl sveikatos problemų. Tirpstančios rankos, stuburo skausmai, netaisyklinga laikysena, šutimai- tai dalis sveikatos problemų, kurias sukelia didelės krūtys. Gigantomastija laikoma funkcijos sutrikimu ir turi būti gydoma. Didelė krūtinė gali išprovoktuoti krūtinės angos sindromą, kai dėl didžiulio krūtų svorio užspaudžiamas peties nervų rezginys, todėl tirpsta rankos, sutrinka judesiai, sumažėja jėga, moteris negali miegoti. Krūtų mažinimo operacijos trunka 3-4 valandas, jos yra  vienos techniškai sudėtingiausių plastikos operacijų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *