Pagrindinė žiemos pramoga yra slidinėjimas. Taip nuostabu saulėtą giedrą dieną leistis nuo kalno putojančiu sniego šlaitu, mėgautis grynu oru ir nuostabia gamta. Daugelis žmonių mano, kad slidinėdami žiemą mes tik geriname savo sveikatą, bet daugelis pamiršta, kad galime ją greitai ir prarasti.

Ypač kai pamirštame, kad slidinėjimo akiniai yra būtinas gero poilsio lauke atributas. Jie apsaugos mūsų akis nuo ryškios šviesos, stipraus vėjo, trenkiančio sniego į veidą, o kartais ir nuo medžių šakų. Vokiški kokybiški UVEX akiniai padės apsaugoti jūsų akis ir nuo akių nudegimo. Remiantis šiais sumetimais, slidinėjimo akiniai, kaip ir įprasti, yra gaminami iš plastiko, tačiau pridedant anglies pluošto ar anglies pluošto sluoksnius. Ši medžiaga yra aukštųjų technologijų gamybos rezultatas.

Tačiau šis slidinėjimo aksesuaras bus naudingas tik tuo atveju, jei vadovausitės jo pasirinkimu ne tik pagal mados tendencijas. Norėdami rasti tinkamus slidinėjimo akinius žiemos atostogoms, turite žinoti keletą pasirinkimo kriterijų. Pirmiausia reikia atkreipti dėmesį į tai, kad slidinėjimo akiniai turi teisingai priglusti prie veido.

Turi nespausti veido, neapsunkinti kvėpavimo, būtų lengvi ir patogūs. Akinių kraštai dažniausiai yra apsaugoti putų guma, kad nepakenktų odai, būtų patogūs žiūrėti iš šono. Juk akinius nešioja ne tik slidininkai, bet ir snieglentininkai, kuriems labai svarbus platus vaizdas. Atkreipkite dėmesį į tamprumą, elastingumą ir minkštumą juostų, kurios laiko akinius.Taip pat į ventiliacijos kanalų ar skylių buvimą slidinėjimo kaukėje, kad oras po kauke nesikauptų, bet būtų gerai vėdinamas.

Slidinėjimo akinius galima rinktis ir priklausomai nuo oro sąlygų:

Slidinėjimo akiniai debesuotam orui

Slidinėjimo akiniai vakariniam slidinėjimui

Slidinėjimo akiniai saulėtam orui.

Slidinėjimo akiniai ir kaukės, specialiai sukurtos žiemos sportui, yra skirtos palengvinti jūsų gyvenimą ir paryškinti įspūdžius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *