Skardinės tvoros šiai dienai yra vienos geriausių nes siūlo visišką privatumą ir ko gero ilgiausią tarnavimo laiką iš visų tvorų variantų. Nors atrodo, kad skardinė tvora yra labai nuobodi, taip yra todėl, kd žmonės neturi fantazijos ir daro jas vien tik horizontalias arba vertikalias. Savo sklypą galite apjuosti daug gražiau nei manote, tiesiog pasistenkite pasisemti lauko ir landšafto dizaino svetainėse užsienyje. Skardą iš tvoros susimontuosite labai greitai, tačiau reikia kad tam tikri dalykai būtų paruošti iš anksto. Taigi, šiandien atakysime į klausimą koks yra greičiausias skardinės tvoros montavimas.

Kaip aptverti greičiau

Jei išsirinksite standartinių išmatavimų skardas ir stulpelius, tikėtina juos gausite iš tiekėjo per savaitę laiko, o gal ir greičiau. Apskaičiuojant tvoros ilgį, reikia kartu suskaičiuoti kiek varštų, kniedžių ir kitų tvirtinimo elementų reikės vienam segmentui. Segmentas tai vadinamas tarpas tarp dviejų atraminių stulpelių. Skersinių vamzdelių ar kampuočių jums gali ir neprireikti jei jungsite tvoralentes horizontaliai, tačiau tvoralentės pritvirtinimui prie kuolelio reikės pagalvoti apie kažkokią konstrukciją. Tai priklauso ar norėsite daryti tvorą kaip žaliuzes ar tradiciniu būdu. Kuo paprastesnė tvora tuo greičiau užtversite. Siūlome naudingą patarimą, užsisakykite standartinių išmatavimų skardinę tvorą su jau iš anksto išgręžtomis skylutėmis tvirtinimui. Taip sutaupysite laiko matavimams ir grežiojimams. Kai tvora ilga, prie šios atrodo smulkmenos sugaišite ne vieną valandą.

Brangios montavimo klaidos

Skardinės tvoros yra lengvos, joms užtenka nesudėtingų pamatų. Betonavimo darbas reikalingų įrankių sąrašo tikriausiai nereikia vardinti, tuo tarpu pačios tvoros montavimą atlikite profesionaliai. Atkreipkite dėmesį, kad skardos negalima pjaustyti kampiniu šlifuokliu. Per ilgas tvoralentes, arba konstrukcines vietas kirpkite specialiomis skardos žirklėmis, uždažykite apsinuoginusio metalo dalis kad jos ne taip greitai surūdytų. Kai perkate tvorą, iš gamintojo paprašykite įdėti nedidelį buteliuką tos pačios spalvos dažų, taip nereikės važinėti po statybinių medžiagų parduotuves ieškant tinkamos spalvos. Tveriant skardinę tvorą labai svarbu laikyti tikslumo milimetrais, ir betonuojant stulpus ir tvirtinant tvoralentes. Neatitikimus bus sunku ištaisyti, neturėsite galimybės padaryti kad jie būtų nematomi, o tai ypač svarbu toje tvoros pusėje kuri matosi labiausiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *