valymas

Kiekvienas automobilis reikalauja priežiūros, todėl tam, kad ji atrodytų kaip naujas yra svarbu juo rūpinti – plauti, valyti saloną ir laikas nuo laiko poliruoti kėbulą. Visus šiuos veiksmus atlikti bus lengviau, jei naudosite specialias priemones. Jos ne tik padės automobiliui atrodyti gražiai, tačiau ir apsaugos automobilį nuo išorinių poveikių, kas leis jam ilgiau išlaikyti naujo automobilio išvaizdą.

Valant saloną, svarbu įvertinti iš kokių medžiagų yra padarytos interjero detalės. Nuo to ar jos yra natūralios, ar dirbtinės, priklausys ir valančių priemonių pasirinkimas. Pirmiausiai reikėtų išvalyti saloną drėgnomis servetėlėmis, kad pašalinti dulkes ir purvą, vėliau, tam kad pasiekti geresnių rezultatų, galima naudoti ir specializuotą automobilinę chemiją. Salono grindis ir verta gerai išsiurbti, o jei viduje yra nešlampančių kilimėlių, tai juo reikia išplauti vandeniu. Jei kilimėlių nepavyksta kokybiškai išvalyti, tai greičiausiai yra laikas juos pakeisti naujais, kurie gali gerokai pagyvinti automobilio išvaizdą. Kilimėlius galima rinkti iš didėlio įvairių modelių pasirinkimo. Jei norite kad jie tarnautų kuo ilgiau, stenkitės kad jie atitiktų orus, t. y. jei lauke šlapia, tai verta pasitiesti kilimėlius iš gumos, plastiko arba poliuretano. Taip jums pavyks ne tik apsaugoti saloną nuo nepageidaujamos drėgmės, bet ir užtikrinti gerą vaizdą jame.  Daugiau apie automobilinių kilimėlių pasirinkimą galima perskaityti trafic.lt svetainėje. Salono plastikines detales galima padengti specialiais valikliais ir blizgikliais, kurie ilgesnį laiką neleidžia ant jų nusėsti dulkėms.

Valant automobilio išorę, yra patartina naudotis šampūnais, o po plovimo, laikas nuo laiko padengti poliravimo priemonėmis, kurios ne tik suteikia jam blizgesio, tačiau ir padeda paslėpti smulkius įbrėžimus. Pasirūpinkite savo automobiliu ir jis tarnaus jums ilgesnį laiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *