kriptovaliutos

Norėtumėte dalį savo sutaupytų pinigų investuoti į kriptovaliutas? Bijote, kad investuoti pinigai gali greitai sudegti? To tikrai reikėtų baimintis, nes jau buvo ne vienas puikus pavyzdys kaip netinkamai investuojant į kriptovaliutas, galima kaip reikiant pralošti. Žinoma, sėkmingai investavusių yra ne vienas ir ne du, tačiau jie ir elgiasi visiškai kitaip nei tie, kurie nelabai gaudosi kas vyksta. Kriptovaliutos vis dar yra laikomos naujove, nes mat ne visi žmonės supranta kas tai yra kaip ir viskas veikia.

Kalbant apie investavimą į kriptovaliutas, pabrėžiama, kad tai yra bene rizikingiausias būdas investuoti. Pirmiausia, reikia turėti galvoje, kad kriptovaliutas įsigyti galima keliais būdais. Pavyzdžiui, jas pirkti galite iš kitų žmonių. Jas įsigyti galite specialiose biržose arba keityklose. Tačiau, turite suprasti kaip tos kriptovaliutos yra laikomos. Matote, galite jas įsigyti taip, kad jos jums priklausys ne visiškai. Tarkime, perkate kriptovaliutą naudodamiesi kažkokią keitykla, siūlančia virtualią piniginę. Gaunate ten kriptovaliutą ir tiek. Tačiau, žlugus tai keityklai, nuplauktų ir jūsų turimos kriptovaliutos. Tad, jums reikia atsidaryti nuosavą piniginę, o kaip tai apdaryti – sužinosite plačiau pasidomėję internete.

Grįžtant prie investavimo į kriptovaliutas, akcentuojama, kad nemaža dalis žmonių jomis žavisi dėlto, kad kainos kasdien svyruoja gana smarkiai. Paprastai kalbant, yra didelė tikimybė, kad vieną dieną ims viskas ir nukris per kelias dešimtis procentų. Taip jau buvo ne kartą. Aišku, būna situacijų, kuomet kriptovaliutų vertė per dieną pakyla šimtu ar net keliais šimtais procentų. Tad, tai yra labai rizikinga investicija, apie kurią būtinai turite geriau pasidomėti.

Jeigu jau tvirtai nusprendėte investuoti į kriptovaliutas, turite sekti visas žinias apie jas – tie geras, tiek ir blogas. Kriptovaliutų naujienos turi būti sekamos kasdien, jeigu jau investavote į jas. Tiktai padės nuspėti kainų šuolius, kurių galėsite išvengti. Kalba eina apie spekuliacijas, o ne įsigijimą ir laikymą keliems metams.

Atminkite, kad kriptovaliutos ne visiems atnešė turtus. Kai kuriems, tiksliau – daugeliui žmonių jos sugriovė gyvenimus. Tad, nesitikėkite viską gauti lengva ranka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *