video

Klausimas: kodėl videoprojektai tokie svarbūs? Atsakymas: todėl, kad vizualioji renginių pusė – milžiniškos reikšmės dalykas.

Prietaisai

Nuo tokių prietaisų kaip projektorius iki LED ekranų ar specialiųjų efektų, vadinamų „Spaghetti užuolaidomis“. Panašiai galima apibūdinti Videoprojektai.lt nuomojamos technikos asortimentą. Svarbu paminėti, kad jis platus. Bet tai dar ne viskas. Asortimentas – tik viena dalis. Kita svarbi dalis – konsultacija. Jeigu kilus klausimui gaunamas tikslingas atsakymas, tai besiteiraujantis asmuo nelieka, vaizdžiai tariant „ant ledo“.

O kodėl verta nuomotis įrangą? Yra ne viena priežastis.

1. Jau aptarta konsultacija

2. Mažiau rūpesčių

3. Kaina

4. Galimybė naudotis tuo, kas šiuo metu moderniausia

Sutikite, šios priežastys pakankamai svarios, kad svarstyklės būtų nusvertos nuomos naudai.

Videoprojektai vis įmantresni

Metai bėga, videoprojektai įmantrėja – panašiai sakytina apie 3D projekcijas. Vis daugiau ir daugiau minėjimų tampa neatsiejami nuo tokių įspūdingų projekcijų.

O ir kiti apipavidalinimo sprendimai leidžia pasijusti tarytum ateityje. Jei palygintume dvidešimties metų senumo ir šiais metais vykstantį koncertą, scenos vaizdiniai sprendimai skirtųsi daugybę kartų. Tai įvardytina vienu paprastu žodžiu – progresas. Būtetn toks žodis ateina į galvą.

Kad projekcijos iki kiti vaizdo sprendimai pasiteisintų, tenka nemažai paplušėti. Bet kai žiūrovų lūkesčiai pateisinami, įdėtos pastangaos atsiperka.

Svarba

O jeigu paklaustumėte, kodėl vaizdo projektai tokie reikšmingi, atsakytume, kad jie yra įsimintini. Be to, šitaip pavyksta sukurti turiningą programą. Tai gali būti informacijos papildymas, publikos įtraukimas.

Ar tai būtų Kalėdos, ar kita šventė, šie aspektai lieka galioti. Nepriklausomai nuo šventės tematikos ar trukmės, jau seniai naudojamasi ne vien spalvotą šviesą skleidžiančiais prožektoriais. Pastato siena gali virsti pasakų knyga. Ir tai vos vienas pavyzdys iš visos gausybės.

Galiausiai šnekėtina apie tolesnę eigą, apie prognozes. Ir čia pat pasidaro aišku, jog prognozuoti technologijų kitimo ir vaizdo apipavidalinimo sprendimų ateities praktiškai neįmanoma. Nes nežinome, kaip viskas patobulės. Bet reikia tikėtis, kad ne į blogąją, o į gerąją pusę. Tai galėtų būti ir palinkėjimas.

O visiems, svarstantiems, į kokį renginį nusipirkti bilietą… nėra vienos ir neginčijamos rekomendacijos. Kodėl? Todėl, kad pasirinkimas daugiau ar mažiau priklauso nuo norų ir yra bent truputį subjektyvus. Džiugu, kad yra iš ko rinktis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *