Koncentruotas skalbiklis ne tik itin gerai skalbia skirtingų tipų audinius, bet ir yra draugiškesnis aplinkai: jo pakanka didesniam kiekiui skalbimų, o tai reiškia, kad per metus išmesite ženkliai mažesnį tuščių pakuočių kiekį. Tokia, atrodytų, smulkmena itin efektyviai prisideda prie plastiko vartojimo mažinimo.

Koncentruotus skalbiklius reikia dozuoti

Nepriklausomai nuo to, kokio gamintojo koncentruotus skalbiklius pasirinksite, jų naudojimui galioja ta pati taisyklė, t. y. šias skalbimo priemones reikia naudoti saikingai, dozuojant pagal gamintojo rekomendacijas. Koncentruoti skalbikliai yra stiprūs, todėl nebūtina jų į skalbimo mašiną pilti labai daug, nes perteklinis skalbiklio kiekis negarantuoja geresnio rezultato.

Trigubos koncentracijos skalbikliai

Antoine skalbikliai – tai trigubos koncentracijos skalbikliai, kurie pasižymi ne tik efektyviu dėmių šalinimu, bet ir ilgalaikiu skalbinių aromatu. Speciali įvairių junginių formulė, panaudota kuriant „Antoine“ skalbiklius, tarsi „užrakina“ aromatą audinyje, todėl kvapas ilgai išsilaiko net ir ant visiškai sausų skalbinių. Trigubos koncentracijos skalbikliai pasižymi prabangiu kvapų asortimentu. Tiek vyrai, tiek moterys yra pamėgę universaliu laikomą kedro, kreminio santalo, kristalinės ambros bei švelnaus muskato dvelksmą, kuriuo praturtinti klasikiniai trigubos koncentracijos skalbikliai. Kai kurie koncentruoti skalbikliai yra tarsi subalansuoti vyrams, bet puikiai tinka ir stipresnius kvapus mėgstančioms moterims.

Koncentruoti skalbikliai yra tinkami skalbimui rankomis

Pikoc skalbiklis – tai universalus, visų tipų bei spalvų audiniams skalbti tinkantis, parfumuotas skystas skalbiklis, kurio sudėtyje nėra jokių fermentų, dažiklių, antioksidantų, konservantų ar ftalatų. Efektyviai dėmes šalinantis ir puikiais aromatais pasižymintis skalbiklis yra tinkamas naudoti tiek skalbiant skalbyklėmis, tiek rankomis. Šis universalus skalbiklis yra efektyvus ir skalbiant aukštoje temperatūroje, ir skalbiant vėsesniame vandenyje. Ekologišku alavijo ekstraktu praturtinti skalbikliai yra vertinami dar ir dėl to, kad naudojant juos nebūtina papildomai naudoti jokio minkštiklio, nes audiniai po skalbimo ir taip minkšti bei purūs.

Universalaus skalbiklio dozavimo rekomendacijos

Universalaus skalbiklio dozavimas didžia dalimi priklauso nuo to, kokiame vandenyje skalbsite rūbus. Jeigu vanduo yra minkštas, skalbiklio reikia labai nedaug, t. y., vos 30 ml ir idealiai išskalbsite 5 kg sausų skalbinių. Vidutinio kietumo vanduo reikalauja šiek tiek didesnio skalbiklio kiekio, t. y., 40 ml. Na, o tais atvejais, kai skalbiama kietame vandenyje, prireiks 60 ml skalbiklio 5 kg sausų skalbinių.

Ar koncentruoti skalbikliai kenkia audiniams?

Koncentruoti skalbikliai, nors ir labai stiprūs, kenkia tik dėmėms ir audinyje esantiems nešvarumams, o štai audiniams jie yra tikrai „draugiški“. Tiesa, turėkite omenyje, kad nepriklausomai nuo to, kokį skalbiklį naudosite, audiniai gali būti sugadinti, jeigu pasirinksite netinkamą skalbimo temperatūrą, netinkamą džiovinimo režimą ir pan. Koncentruoti, skysti skalbikliai, priešingai nei birios skalbimo priemonės, ant audinių nepalieka jokių žymių. Taip yra todėl, kad vandenyje skystas skalbiklis tirpsta ženkliai greičiau.

Ar skystas skalbiklis gali būti pilamas tiesiai ant dėmių audinyje?

Įsisenėjusioms arba „kietesnėms“ dėmėms įveikti kartais reikia imtis „rimtesnių“ priemonių. Koncentruotas skalbiklis gali būti pilamas tiesiai ant dėmių. Tokiu būdu jis dar stipriau sureaguos su dėmėmis, o tai reiškia, kad skalbiant dėmes bus lengviau pašalinti. Koncentruoti skalbikliai yra tinkami ir skalbinių mirkymui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *