tvora

Šio tipo tvorų yra įvairių rūšių. Jos išsiskiria tvirtumu. Svarbiausia, kad metalinė tvora būtų atspari  atmosferos poveikiui- tai prailgins jos tarnavimo laiką. Metalinės tvoros yra cinkuojamos arba gruntuojamos ir dažomos milteliniu būdu. Tokiu būdu danga yra apsaugoma nuo korozijos. Tokioms tvoroms nereikia priežiūros ir jos nepraranda estetinio vaizdo. Metalinė tvora yra ir solidi ir elegantiška vienu metu. Tvoras karkasas ir strypai yra padengti cinku arba gruntu, padengti dažais iš RAL paletės, todėl, ši tvora tarnauja daugelį metų ir nepraranda savo pirminės išvaizdos. Vertikalių strypų tvora nėra brangi. Tvoros strypai neužstoja saulės  šviesos. Įvairiausių tipų tvoros naudojamos atitvėrimo, izoliavimo, saugumo funkcijai užtikrinti. Taip pat- tai indealus akcentas individualios valdos interjerui, tvarkingos ir stilingos aplinkos įvaizdžiui. http://www.kiemoprojektai.lt/lt/tvoros.htm

Metalinės tvoros

Šių tvorų įtvirtinimui dažniausiai naudojami metaliniai stulpai, kuriems būtinas pakankamai tvirtas pamatas. Tačiau ištisinio pamato šitokio tipo tvorai visai nereikia. Metalinių tvorų variantas tuo požiūriu patrauklesnis ir pigesnis. Metalinių tvorų ažūriškumas gali būti įvairus. Šios tvoros pakankamai saugios, jų galimybės labai plačios: nuo senoviškų meniškų kalvio gaminių iki modernių ir gaminamų pramoniniu būdu.

Mūrinės ar gelžbetonio tvoros

Tai – įrenginiai, turintys tvirtą pamatą, atitinkantį grunto įšalimo lygį. Mūrinės ar gelžbetoninės tvoros yra tvirtos, ilgaamžės, stabilios ir dažniausiai naudojamos tuo atveju, kai norima gerai izoliuoti ir apsaugoti teritoriją nuo pašalinių. Tokios tvoros konstrukcija dažnai parenkama vienuolynų, specialios paskirties statinių ir gamybinių pastatų aptvėrimui, o rečiau gyvenamai statybai. Mūrinė tvora dažnai būna aklina, aukšta ir visiškai nepermatoma. Individualūs statytojai retai kada renkasi tokį variantą ne tik dėl didelių kaštų, bet ir dėl to, kad tokia sklypo  aklina izoliacija nuo supančios aplinkos nesuteikia sklypui jaukumo ir dalis žemės atsiranda amžiname pavėsyje.

Kompleksinės tvoros

Želdiniais formuojamos tvoros-  gyvatvorės, kaip daug želdinių rūšių, taip be galo daug tvorų modelių galima iš jų sukurti. Yra augalų, tinkančių tvorų formavimui, karpimui labai dekoratyvinių ir įdomiai atrodančių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *