siurblysd

Priežasčių kodėl namuose gali būti reikalingas vieno ar kito tipo vandens siurblys yra keletas. Kad ir kokios jos būtų, esmė visur ta pati – vandenį reikia pašalinti iš ten kur jo neturi būti arba pripildyti į tą vietą kur ketinate jį naudoti. Vanduo yra skysta substancija, ir visuomet nuteka ten kur yra nuolydis, todėl jums reikaingas įrenginys kuris perkelia vandenį iš žemesnio lygio į aukštesnį ir palaiko reikiamą slėgį.

Neveiktų sistema

Kiekvienam naujam namui, nepriklausomai kiek aukštų jis turi, reikalingas vandens siurblys. Be jo nefunkcionuotų vandens tiekimo sistema. Namuose galite įrengti kelių tipų vandens tiekimą. Jei planuojate vandenį imti iš nuosavo gręžinio, jums reikės pirkti giluminį siurblį kurio kaina gali nemaloniai nustebinti, jei rinksitės pavyzdžiui iš Grundfos gaminių. Paprastesnis būdas – paimti vandenį iš šulinio naudojant hidroforą. Šis siurblys yra paprastesnės konstrukcijos ir pigesnis, pastatyti galima rūsyje arba pagalbinės patalpos spintelėje, iš bėdos, netgi po  virtuvės kriaukle. Vienintelis trūkumas, veikdamas šis siurblys kelia didelį triukšmą, todėl jį reikia gerai paslėpti arba papildomai izoliuoti.

Išspręsti slėgio problemas

Kartai žmonės susiduria su vandens slėgio problema, kai iš vandentiekio tinklų vamzdžių vanduo bėga nepakankamo spaudimo, silpna srove. Šią problemą galima išspręsti rašant skundus savivaldybei arba kur kas greičiau, priimti sprendimą įrengti vandens siurblį už savo pinigus. Šis įrenginys kaip tik skirtas sukurti slėgį ir pateikti reikiamo stiprumo srovę į kriaukles ir tualetus visame name.

Tinka ir prie ūkio

Jeigu vejos ir daržo laistymui, buitinėms reikmėms surenkate lietaus vandenį į talpą, jums taip pat gali būti reikalingas vandens siurblys. Siurblio pagalba vandenį gausite greitai ir norimos srovės stiprumo. Joks panardinamas elektrinis ar giluminis siurblys negali būti toks našus norint perkelti didelį kiekį vandens per trumpą laiką. Net ir pats paprasčiausias benzininis siurblys perkles 200 litrų vandens per porą minučių.

Ar žinote, kad vis daugiau ūkininų savo namams perka mobilius vandens siurblius? Juos naudojant tvarkantis ūkyje, plaunant techniką, laistymui, potvinio padariniams šalinti, nedidelio gaisro gesinimui. Nešiojami siurbliai turi ratukus ir rankenas, juos lengva pervežti iš vienos vieto į kitą. Tokį daiktą patogu turėti prireikus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *