miegas

Naktinukai yra ne tik labai patogus miego drabužis, kuris padės nakties metu puikiai jaustis,  pasirūpins, kad šaltomis naktimis nesušaltumėte, o kaitriomis pavyktų išvengti prakaitavimo, tačiau taip pat ir labai skoningas, tad kiekviena moteris gali rasti tai, kas jai labiausiai patinka.

Jeigu ieškote kokybiškų naktinukų, kurie patenkintų Jūsų poreikius – tokiu atveju siūlome juos pirkti čia.

Trikotažo gaminiai – labiausiai mėgstami

Pirmiausia verta aptarti trikotažinius naktinukus, kurie dažniausiai perkami dėl patrauklaus kainos bei kokybės santykio. Jie ne tik puikiai atrodo, tačiau džiugina ir patvarumu, greitai nenusiskalbia, galiausiai, medvilninis audinys atrodo puikiai, stiliaus variacijų – labai daug

.

Trikotažiniai naktinukai labai puikiai tinka visais metų laikais. Ir tada, kai norisi išvengti žiemos šalčio, ir tada, kai vasaros kaitria kelią nemalonų diskomfortą.

Galiausiai, trikotažiniai miego drabužiai yra puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai esate alergiška, kai oda jautri. Dažniausiai su medvilniniais drabužiais – pavyks išvengti bet kokio odos dirginimo.

Bambukiniai naktinukai

Dar vienas natūralus pasirinkimas yra bambukiniai audiniai, tačiau jie dažniausiai kur kas brangesni, tad ir perkami – rečiau. Visgi, karštomis naktimis tai yra labai puikus pasirinkimas, kuris leis Jums išvengti prakaitavimo. Kadangi tokie audiniai ne tik gerai vėsina, tačiau taip pat ir sulaiko šilumą – kai kurie dėvi tokius naktinukus žiemos metu. Ar tai geras pasirinkimas? Geras, tačiau tik tokiu atveju, jeigu galite sau leisti sumokėti daugiau.

Sintetiniai naktinukai

Išties, sintetinio pluošto naktinukai dažniausiai peikiami, tačiau taip būti neturėtų. Paprasčiausiai daugelis per daug nuvertina tokius miegui skirtus drabužius, kurie nėra natūralaus audinio. O juk gali tarnauti taip pat puikiai kaip kad ir natūralus, tačiau kainuoti – daug pigiau.

Šiais laikais technologai gamina ypač geros kokybės sintetinius audinius, kurie tinka net ir labai jautrią odą turintiems asmenims. Tereikia plačiau pasidomėti – kuo poliesteris skiriasi nuo kitų audinių, detaliau susipažinti su kiekvienomis iš jų savybėmis ir pasirinkti tai, kas tinka Jums. Ne tik savo medžiagos charakteristikomis, tačiau taip pat ir stiliumi, kuris leis nakties metu jaustis madingoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *