Vilniuje galima rasti nemažai įmonių, kurios teikia kokybiškas buhalterines paslaugas. Tačiau tik maža dalis kompanijų gali kokybiškai atlikti visus reikiamus darbus. Taigi, natūralu, kad kyla problema susirasti patikimą kompaniją. Aišku, kas ieško, tas randa. Buhalterijos tvarkymas kaina gali būti itin nesudėtinga paslauga. Esmė yra susirasti gerą buhalterį. Kaip jau ne kartą minėjome, tai padaryti galima tiesiog užsisakant paslaugas internetu. Čia visuomet rasite daug paslaugų tiekėjų, todėl bus nesunku išsirinkti geriausiai dirbančią kompaniją. Kitas aspektas yra tai, kad reikia ne tik geros kokybės, bet ir geros paslaugų kainos. Juk jeigu tokios paslaugos kainuoja brangiai, tai tikrai nėra naudos jas pirkti. Kiekvienas verslininkas pirmiausia turi galvoti apie ekonomiją. Jeigu negalite sutaupyti, tuomet ieškokite kito paslaugų tiekėjo. Tačiau reikia suprasti ir tai, kad pirmoje vietoje turi būti kompetencija ir tik po to paslaugos kaina. Dažna klaida, kuomet sumaišoma ši tvarka. Nusiperkama pigi paslauga, bet ji yra nieko verta.

Buhalteris rekomenduoja

Pasikalbėjome su dešimt metų dirbančiu buhalteriu, kuris gerai supranta, kaip veikia visas verslas. Esminiai aspektai perkant apskaitos paslaugas yra tinkamo paslaugos tiekėjo paieškos. Rekomenduotina net gi naudotis įvairiais forumais. Čia labai paprastai galite rasti daug vartotojų, kurie papasakos apie konkrečios įmonės veiklos principus. Gal prieš dvidešimt metų buvo ir sunkiau surasti informaciją apie konkrečią įmonę, tačiau šiandien tai padaroma labai greitai. Kelios minutės ir jūs žinosite labai daug naudingos informacijos. Šiuo atveju buhalterijos tvarkymas kaina yra labai aktuali paslauga ir ne vienas specialistas rekomenduoja tai pirkti.

Ar verta samdyti laisvai dirbantį buhalterį?

Gal kam ir atrodo, kad pavienis specialistas yra geriau, tačiau realiai tai kompanija turi ženkliai daugiau patirties. Nėra sudėtinga užsisakyti paslaugas ir aišku, kad buhalteris visuomet turi galimybę pasitarti jeigu ko jis nežino. Čia yra pagrindinis kompanijos privalumas. Jeigu samdote pavienį specialistą, tai aišku, kad paslaugos kaina gali būti kažkiek geresnė, tačiau kompetencijos prasme įmonė turi aiškų privalumą. Kaip jau minėjome tokių paslaugų kainos gali svyruoti nuo penkiasdešimties eurų iki kelių šimtų eurų už vieną mėnesį. Galutinė kaina priklauso nuo jūsų turimų darbuotojų skaičiaus, bei kiek realiai išrašote sąskaitų per vieną mėnesį. Suprantama, kad kuo daugiau dokumentų reikia tvarkyti tuo brangiau kainuos pačios paslaugos. Norint sutaupyti, tiesiog reikėtų kreiptis į ne vieną įmonę ir taip galite susirasti geriausią kainos variantą. Daugelis specialistų galvoja, kad kaina yra pagrindinis kriterijus, tačiau juk suprantate, kad viskas remiasi į tai, kaip realiai atliekamos paslaugos.

 

 

Jugma

8 657 64300

Konstitucijos pr. 12-202 Vilnius 09308

info@jugma.lt

https://jugma.lt

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *