Vilniuje fiksuojama aktyviausia nekilnojamojo turto rinka Lietuvoje. Čia įsigyjama ir parduodama daugiausiai būstų, tad ir pasiūla čia yra didžiausia. Nekilnojamojo turto ekspertai kone kasmet fiksuoja rekordinius sandorių skaičius. Vienas populiariausių pasirinkimų – naujos statybos butai Vilniuje. Kokia yra tokių būstų pasiūla ir kaip išsirinkti sau labiausiai tinkamą?

Naujos statybos privalumai

Didmiestyje, kur būsto kainos yra didesnės nei kituose miestuose, vis dar populiaru rinktis ir senos statybos būstus. Taip yra todėl, kad jie dažniausiai yra daug pigesni. Tačiau labai dažnai pasitaiko, kad tai ir yra vienintelis senos statybos būstų privalumas. Tuo metu naujos statybos būstai pasižymi daug patrauklesniais privalumais.

    • Stilingi. Vartant būstų skelbimus, turbūt pastebite, jog akį traukia būtent nauji butai Šnipiškėse, Vilniuje. Jie išsiskiria savo apdaila. Dažniausiai tai būstai, kuriuose lengva sukurti stilingą interjerą arba tai jau yra padaryta.

    • Modernūs. Nauji butai Vilniuje žavi tuo, jog jis yra ne tik stilinga,s bet ir funkcionalus. Statytojai vis dažniau pritaiko įvairius modernius sprendimus, kurie džiugina naujakurius. Pavyzdžiui, būste įrengtas autonominis šildymas, grindų šildymo sistema, kondicionierius ir kiti reikalingi įrenginiai.

    • Saugūs. Didžioji dalis naujos statybos būstų kuriami taip, kad juose būtų lengva pritaikyti šiuolaikines saugos sistemas. Pavyzdžiui, kai į namą ar daugiabutį galima patekti tik turint magnetinę kortelę, o į visą kvartalą, tik žinant užtvaro slaptažodį.

    • Pritaikyti. Labai svarbu žinoti, kad ieškant naujos statybos būsto, galite tikėtis, jog gausite ne tik patį būstą, bet ir tinkamai sutvarkytą aplinką ar net infrastruktūrą. Pavyzdžiui, kai statomi individualių namų, kotedžų ar daugiabučių kvartalai, labai dažnai nekilnojamojo turto projekto autoriai pasirūpina ir tinkamai apželdinta aplinka, taip pat gatvių apšvietimu, stovėjimo aikštelėmis ir pan.

Kaip pasirinkti?

Jeigu Jus domina naujos statybos būstas Vilniuje, pirmiausia turėtumėte nuspręsti, kur norėsite gyventi. Tai reiškia, jog reikėtų išsirinkti, ar Jūs ketinate pirkti namą, ar butą, o gal kotedžą. Kiekvienas šių pasirinkimų turi savo privalumus ir trūkumus, todėl svarbu juos išanalizuoti. Be to, nepamirškite pasinaudoti atvirų durų dienomis, kurios dažnai organizuojamos, kai parduodami naujos statybos būstai Vilniuje. Tai padės geriau susipažinti su projektu ir gyvai pamatyti ne tik savo potencialaus buto, bet ir kitas erdves.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *