Geros kokybės kanceliarines prekes Vilniuje galima rasti „Eurobiuras“ parduotuvėje, įsikūrusioje Savanorių prospekte 176 / Račių gatvėje 1.

Patikimas biuro reikmenų partneris

Bendrovė UAB „Eurobiuras“ Lietuvoje veikia daugiau nei 25 metus, ji yra gavusi „Gazelės“ apdovanojimą, kuris liudija apie aukščiausius standartus vystant veiklą bei tenkinant klientų poreikius.

Įmonės komanda, ištyrusi klientų poreikius, pateikia jiems geriausią sprendimą – tai visos kanceliarinės prekės Vilniuje vienoje vietoje. Dažniausiai jas įsigyja komercinių ir biudžetinių įstaigų atstovai bei fiziniai asmenys. Šiuo metu aptarnaujama apie 10 000 nuolatinių klientų ne tik Vilniuje, bet ir Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Tauragėje, Gargžduose, Šilalėje.

„Eurobiuras“ komanda, norėdama klientui suteikti dar daugiau komforto ir patogumo, į prekių asortimentą įtraukė ne tik kanceliarines prekes, bet ir būtinas priemones biure, kaip tualetinis popierius, higienos priemonės, biuro baldai, maisto produktai.  Nuo 2008 metų apgalvotai pasirinkta ir pradėta vystyti dar viena veikla – reklamos paslaugos, nes dažnai biuro veikla neatsiejama nuo šių paslaugų.

Visos kanceliarinės prekės Vilniuje iš vienų rankų

„Eurobiuro“ komanda pati importuoja net 70 % prekių, todėl gali užtikrint jų kokybę bei stabilų tiekimą. Taip pat teikiamos būtino paslaugos sklandžiai biuro veiklai vykdyti:

  • reklamos gamyba;
  • antspaudų, klijų gamyba;
  • spausdintuvų kasečių pildymas;
  • konferencijų įrangos nuoma;
  • kopijavimo, įrišimo, laminavimo paslaugos;
  • biuro įrangos remontas bei aptarnavimas.

„Eurobiuras“ klientams patogu tai, kad reikiamas priemones ir paslaugas jie gali nusipirkti vienoje parduotuvėje. Jeigu ir jums reikalingos kanceliarinės prekės Vilniuje, galite drąsiai užsukti į „Eurobiuras“ parduotuves . Jose visada rasite ne vieną prekės pasirinkimą tiek kokybės, tiek kainos atžvilgiu. Įmonės komanda stengiasi patenkinti ir aukštos kokybės prekių ieškančių klientų poreikius, ir ekonomiškas prekes norinčiųjų įsigyti. Tos pačios kanceliarinės prekės pateikiamos skirtingų dizainų. Pavyzdžiui, darbo knygos gali būti įvairių spalvų, kietesniais ir minkštesniais viršeliais, skirtingų formatų. Pristatomas įvairus antspaudų, rašiklių ir kitų prekių dizainas tam, kad klientas galėtų drąsiai kurti norimą įvaizdį.

Kanceliarines prekes Vilniuje galima užsakyti internetu, svetainėje eurobiuras.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *