paskolosPoreikiai ir galimybės – neretai skirtingi, bet visuomet greta. Vienas žmogus nori „Bentley“, kitam pakanka nebrangaus automobilio. Vienas nori trijų aukštų namo su baseinu, kitam pakanka nedidelio vieno aukšto būsto. Vienas nori brangiausio „Rolex‘o“, kitam pakanka paprastesnio laiką rodančio aksesuaro. Vienais atvejais padeda paskolos, kitais atvejais stengiamasi reikiamą sumą sutaupyti.

Kada taupoma, o kada skolinamasi?

Kada taupoma, o kada skolinamasi? Į šį klausimą būtų galima atsakyti taip: paskolos prireikia perkant stambesnį daiktą. Juk telefonui galima sutaupyti, o štai namas – kita kalba.

Paskolos ir taupymas dažniausiai yra derinami. Taip siekiama finansus tvarkyti harmoningiau.

Kada koks sprendimas priimamas, labai priklauso ne tik nuo gaunamų pajamų, bet ir nuo elgesio su pinigais. Daug įtakos turi ir gyvenamoji vieta, įsipareigojimai. Vienokia situacija, kai kasdien į darbą važiuojama keturiasdešimt minučių, kitokia situacija, kai darbas yra penkios minutės kelio pėsčiomis nuo namų.

Ar paskolų temoje gali būti bendras teiginys? Aiškėja, kad visur labai daug skirtumų. Visgi tai, kad kalbame apie pinigus, tikrai aišku.

Paskolos ėmimas – tik gerai apgalvojus

Ką daryti, kad nereikėtų nusivilti? Kaip pasirinkti, kur pasirašyti sutartį? Paskolos yra atsakingas žingsnis, todėl svarbu gerai apgalvoti, kokie iš tiesų poreikiai ir kiek pinigų reikia, kad pavyktų juos įgyvendinti.

Patarimas, be kurio neišsiversime, – įsigilinti į sutartį. Kiekvienas punktas yra svarbus. Nereikėtų nieko praleisti, kad vėliau tam tikros sąlygos nepasirodytų kaip naujos. Klientui aktualu susipažinti su bendrosiomis nuostatomis, su sumos dydžiu, palūkanomis, grąžinimo taisyklėmis ir terminais.

Kaip suprantate, spontaniškam parašo suraitymui – raudona šviesa. Žalias signalas atidumui.

Patogumo ir atsakomybės derinys?

Formuotinas teiginys, jog šiais laikais paskolos yra patogumo ir atsakomybės derinys. Kodėl atsakomybės? Tai jau aptarėme. Kodėl patogumo? Todėl, kad toks žodžių junginys kaip „paskola internetu“ prigijo ir sufleruoja apie komfortą – sau gurkšnojant arbatą galima pasidomėti aktualia tema; nereikia niekur vykti, o atsakymai į aktualios klausimus randami.

Money, money, money…

„Monney, Monney, Monney“ – grupės ABBA dainos žodžiai. Kad visi finansų klausimai būtų tokie nuotaikingi, būtinas atsakingas jų tvarkymas. O jei prireikia paskolos, atsakomybės reikšmė tampa dar didesnė. Neatmestinas požiūris – svarbi sudedamoji sklandumo dalis.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *