Nuolatinis skubėjimas, stresas, miego stoka pirmiausia atsispindi akių srityje. Pirmieji senėjimo požymiai ir intensyvus gyvenimo ritmas užgožia spindinčių akių grožį. Akių srityje esanti oda yra labai plona, todėl paakiuose susiformuoja neestetiškai atrodantys, tamsūs ratilai, smulkios raukšlelės. Kokybiškas poilsis ir drėkinantys kremai kartais padeda šias problemas išspręsti, tačiau ką daryti, kai šios priemonės tampa neveiksmingos? 

Hialurono injekcijos – paakių raukšlių priešas

Įdubusių paakių ir smulkių raukšlių aplink akis problemą, nesunkiai galima pašalinti hialurono injekcijomis. Pagrindinė injekcijos paakiams paskirtis yra intensyvus odos drėkinimas. Hialurono rūgštis ne tik išlygina raukšles, bet ir padeda atsikratyti ramybės neduodančio, odos sausumo pojūčio. Hialuronas užpildo raukšles, suteikia odai ilgalaikės drėgmės ir tūrio. Ši procedūra ypač rekomenduojama jaunesnio amžiaus žmonėms, kurie susiduria su pirmosiomis, smulkių raukšlių ar odos tempimo problemomis.

Sudie „Žąsų kojelėms“

Išoriniuose akių kampučiuose dažnai įsitaiso nekviestas svečias – apyakių raukšlės, geriau žinomos kaip „žąsų kojelės“. Šios raukšlės aplanko ne tik brandesniame amžiuje, bet ir ankstyvoje jaunystėje. Dažnai veidą puošianti šypsena ar genetinės sąvybės gali įtakoti raukšlių atsiradimą akių kampučiuose. Deja, paakių kremai ir įprastos veido procedūros dažniausiai pralaimi kovą su šiomis raukšlėmis. Vienas iš veiksmingiausių būdų, siekiant sumažinti ar visiškai panaikinti apyakių raukšles yra botulino toksino injekcijos. Botulino toksinas sumažina raukšles ir užkerta kelią tolimesniam jų formavimuisi. Injekcijos poveikis trunka iki 6 mėnesių. Reguliariai kartojant procedūrą, raukšlelių problema gali visiškai išnykti. Plačiau apie šią procedūrą galite pasiskaityti čia: https://grozioakademija.lt/paslauga/botulino-toksino-injekcijos.

Maišelių po akimis šalinimas

Brandesnio amžiaus žmones dažnai kamuoja tamsių ratilų ir maišelių po akimis, problemos. Šie nemalonūs, po akimis atsiradę pokyčiai, gerokai pakenkia viso veido įvaizdžiui. Žvilgsnis praranda gyvybę, veidas visuomet atrodo pavargęs. Deja, bet šių problemų nepavyks išspręsti injekcijomis. Dažnu atveju paburkusių paakių šalinimas atliekamas chirurginiu būdu. Laimei, šiais laikais, chirurginės procedūros atliekamos sąlyginai greitai. Jos nereikalauja griežto pasiruošimo, nepasižymi ilgu gijimo procesu. Atlikus maišelių po akimis šalinimo procedūrą, žvilgsnis vėl spinduliuos gyvybe, veidas džiugins jaunatviškumu.

Apie veido priežiūros priemones ir procedūras kalbama išties daug. Paakių oda yra plonesnė ir jautresnė. Paakiuose yra mažai riebalinių liaukų. Dėl šios priežasties paakių oda greičiau sausėja ir praranda elastingumą. Taigi, jos priežiūrai taikomi visai kiti metodai, nei likusioms veido sritims. Norint kuo ilgiau džiaugtis jaunatvišku žvilgsniu ir lygia paakių oda, būtina pasikonsultuoti su specialistais ir naudoti tinkamas, tik paakiams skirtas priemones ir procedūras. Taip pat reikėtų atidžiai rūpintis higiena, tinkamai nusivalyti makiažą, vartoti vitaminus. Net ir atlikus injekcijas ar chirurgines paakių korekcijas – negalima atsipalaiduoti. Procedūros veiksmingos, tačiau galutinis rezultatas yra jūsų rankose. Juk grožio puoselėjimas tai nuolatinis darbas, kurio atlygis – nepriekaištinga išvaizda. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *