Daugelių namuose prieškambaris yra maža erdvė, todėl jai retai kada skiriama daug dėmesio. Tačiau iš tiesų tai labai svarbi zona namuose, kurią kurti reikėtų atsakingai. Galbūt kaip tik planuojate įrengti prieškambarį arba atnaujinti esamą? Štai populiarios šiuo metu tendencijos, kurios padės apsispręsti, kokie prieškambario baldai yra geriausias pasirinkimas Jūsų namams.

Funkcionalumas

Nors prieškambaris atrodo nesvarbi namų zona, taip nėra. Čia kasdien esame, kai ruošiamės išeiti iš namų ar kaip tik čia kiekvieną kartą pirmiausia įžengiame įėję į namus. Todėl norint, kad ši erdvė nebūtų praeinama, o naudojama, reikia jai suteikti funkcionalumo. Kai kuriuose namuose prieškambario baldai atsiranda svetainėje, drabužiai ir batai laikomi kambariuose, o prieškambaryje nėra, kur atsisėsti ar net padėti raktus. Todėl nepamirškite, kad baldai prieškambaryje turi sukurti šios erdvės funkcionalumą. Įsirenkite erdvę drabužių spintą, pasikabinkite veidrodį, Pastatykite batų dėžę, suoliuką prisėsti ir vietą laikyti raktams bei skėčiams. Pamatysite, kad baigsis chaosas namuose, kai namiškiai rengiasi skirtingose vietose ir jose palieka savo daiktus.

Ergonomika

Prieškambario baldai yra labai svarbūs, nes jie gali padėti judėti erdvėje arba apsunkinti kasdienį išėjimą iš namų ir grįžimą. Todėl jie turi būti tinkamai parinkti. Suplanuokite prieškambarį taip, kad jame būtų patogu Judėti. Pavyzdžiui, jeigu planuojate suoliuką prisėdimui, tegul jis būna arčiau durų, o po juo patieskite kilimą. Taip išvengsite atsirandančio įpročio batus siauti kitoje zonoje. Arčiau durų įrenkite vietą raktams pasidėti, kad išvengtumėte atvejų, kai su batais imate ieškoti raktų ar rankinuko ir taip sukuriama netvarka namuose, o kartu išblaškomas Jūsų dėmesys.

Natūralumas

Jeigu norite, kad Jūsų baldai prieškambaryje atitiktų naujausias tendencijas, galvokite apie natūralumą. Šiandien jis yra labai populiarus. Todėl dažnai baldai Panevėžys ir kiti gamintojai bei pardavėjai sulaukia klientų užklausų dėl baldų iš natūralių medžiagų. Tai gali būti ne tik medis, bet  metalas, o taip pat natūralūs audiniai. Pasirinkę tokius elementus savo baldams prieškambaryje, sukursite erdvė, kuri bus ne tik graži, bet ir jauki.

Ilgaamžiškumas

Skirkite dėmesio patvarioms medžiagoms. Tai yra dar viena pastarųjų laikų tendencija. Šiandien norime kuo mažiau prisidėti prie vartotojiškos kultūros, todėl į madą ateina tvaresni sprendimai. Pirmiausia, tie, kurie tarnaus daug metų. Tokie turi būti ir prieškambario baldai. Šiai namų erdvei pirmiausia rinkitės kokybiškus baldus, kuriuos bus lengva prižiūrėti, bet jie daug metų atliks savo funkciją. Todėl labai svarbu jų kokybė, geriausia furnitūra ir profesionali gamyba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *