vestuvinės suknelėsVienas svarbiausių vestuvių akcentų – nuotakos suknelė, kurios paieška dažniausiai yra gana nelengva. Tenka ne tik nuspręsti, kokią spalvą ar modelį rinktis. Nemažai diskusijų sukelia sprendimas, kokią vestuvių biudžeto dalį “atriekti” šiam pirkiniui (realybė tokia, jog už žemą kainą stebuklų tikėtis neverta) bei kokiu būdu jį įsigyti – siūtis, pirkti ar pasinaudoti vestuvinių suknelių nuoma. Pastarasis variantas gana populiarus. Nuoma kainuoja bene mažiausiai bei nuotaikai dėl vestuvinės suknelės daugiau nebetenka sukti galvos – užtenka tik išsirinkti, keletą kartų atvykti pasimatavimui, ją pasiimti ir, praėjus šventei, grąžinti atgal.

Nuo nuomos salonų kiekio bei juose siūlomų vestuvinių suknelių gausos gali susisukti galva. Visagalis internetas gali pasitarnauti ir šiuo atveju. Dažnas nuomos salonas turi savo interneto svetainę, kurioje galima pamatyti ne tik dalį vestuvinių suknelių nuotraukų, bet ir susipažinti su nuomos tvarka bei kitais svarbiais reikalavimais (mokamas ar nemokamas suknelių matavimasis, išankstinės registracijos būtinybė ir panašiai).  Tokia virtuali analizė sutaupo itin daug laiko – beliks aplankyti reikalavimus atitinkančius ir patinkančių suknelių galinčius pasiūlyti nuomos salonus. Užsukus į tinklapį www.vestuviukarstine.lt , taip pat galima gauti informaciją apie kitų, vestuvėms besiruošiantiems asmenims aktualių paslaugų tiekėjus – grožio ir juvelyrikos salonus, sodybų ir transporto nuomą, vestuvių vedėjus, muzikantus, fotografus ir panašiai.

Praverti nuomos salonų duris derėtų be kategoriško nusistatymo, jog priimtinos išskirtinai vieno modelio vestuvinės suknelės, o kitos visiškai nedomina. Neretai, pasimatavus savo svajonių rūbą, paaiškėja, jog pastarasis tobulai atrodo tik žurnalų viršeliuose, o realybėje vaizdas yra apgailėtinas…Rekomenduojama pasitikėti nuomos salone dirbančių specialisčių patarimais. Pastarosios, besiremdamos sukaupta darbo patirtimi, gali pasiūlyti tinkamą vestuvinės suknelės variantą, prieš tai įvertinusios nuotakos figūros ypatumus, veido bruožus, turimus pageidavimus, vestuvių tematiką ir panašiai. Vestuvinių suknelių nuoma patraukli tuo, jog kone kiekviena patinkanti suknelė gali būti pritaikyta pagal individualius pageidavimus – sumažinta, šiek tiek padidinta, patrumpinta, papuošta norimais elementais ir panašiai. Bendrą  vaizdą įtakoja tokie vestuviniai atributai kaip nuometas, papuošalai, bateliai ir panašiai. Puiku, jog pastaruosius galima įsigyti tame pačiame salone – kai kurių kainą netgi įskaičiuota į suknelės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *