buitinė technika

Blogi įpročiai kainuoja labai brangiai. Tuo tarpu geri įpročiai gali sutaupyti jums tūkstančius. Todėl jei norite, kad jūsų namuose kasdien veikianti ir jums gelbėjanti buitinė technika tarnautų kaip įmanoma ilgiau ir sklandžiau, https://www.vilniausmeistrai.eu siūlo pasinaudoti keliais praktiškais patarimais.

Reguliariai valykite šaldytuvo spiralę

Jei jūsų šaldytuvas karštą vasaros dieną nustoja veikęs, galite įtarti šaldytuvo spiralę. Buitinės technikos remonto meistrams labai dažnai tenka spręsti šią problemą. Kaip bebūtų, šaldytuvo spiralę turėtumėte prižiūrėti reguliariai. Tai reiškia, kad kartas nuo karto reikėtų pasinaudoti siurbliu ir nuo spiralės pašalinti visas dulkes, nepaliekant jokių nešvarumų. Jei šaldytuvo spiralė visuomet bus švari ir jos neveiks jokie neigiami pašaliniai veiksniai, jūsų šaldytuvas šaldys kur kas efektyviau ir sutaupys jums daugiau lėšų. Todėl skirti keletą papildomų savo laiko minutėlių neabejotinai yra verta!

Venkite perkrovimo

Labai dažnai žmonės galvoja, kad jei į savo skalbimo mašiną ar džiovyklę įdės kuo daugiau drabužių ir kitų audinių, sutaupys ir daugiau lėšų bei energijos. Tačiau iš tikrųjų tokių buitinės technikos prietaisų perkrovimas neigiamai paveikia pagrindines buitinės technikos detales, kurios yra atsakingos už sklandų buitinės technikos veikimą. Kartais kai kurių techninių gedimų šalinimas kainuoja tiek daug, kad belieka įsigyti naują buitinės technikos prietaisą. Be to, jei skalbimo mašina arba džiovyklė yra perkraunama, skalbimo arba džiovinimo stiklas būna ilgesnis, o tai reiškia, kad kartu sunaudojama ir daugiau elektros energijos.

Užtikrinkite tylų veikimą

Neretai žmonės susitaiko, kad jų skalbimo mašina arba džiovyklė veikia labai garsiai, kaskart veikimo metu trankydamasi į žemę. Tačiau tokio triukšmo kęsti tikrai nėra jokios priežasties – visuomet galima įsigyti gumines antivibracines priemones. Tai taip pat užtikrins, kad jūsų buitinės technikos prietaisai tarnaus ilgiau.

Pasirūpinkite indaplovės švara

Kai jūsų indaplovė indų nebepajėgia tinkamai išplauti, labai tikėtina, kad jos filtras yra užsikimšęs nuo maisto likučių. Kartais toks „gedimas“ gali būti išspręstas vos per kelias minutes. Be to, jei indaplovė yra reguliariai valoma, tokių nepatogumų galima išvengti. Tačiau jei pasitelkus tokius sprendimus indaplovė ir toliau indus plauna labai prastai, problema gali būti rimtesnė, todėl reikėtų kreiptis į buitinės technikos remonto meistrus.

Netrankykite durelių

Jei jūs reguliariai trankysite savo skalbimo mašinos ar džiovyklės dureles, galite būti tikri, kad anksčiau ar vėliau jas sulaužysite. O tai jums atsieis nemažus pinigus. Todėl jei nenorite susidurti su papildomomis išlaidomis, įpraskite tokių buitinės technikos prietaisų dureles uždarinėti ramiai.

Nepamirškite valyti savo šaldytuvo

Labai svarbu, kad jūs tinkamai pasirūpintumėte savo šaldytuvo švara – ir šiuo atveju yra kalbama tiek apie šaldytuvo vidų, tiek ir apie jo durelių gumines tarpines. Reguliarus šaldytuvo vidaus valymas užtikrina, kad jame laikomas maistas nesuges dėl įvairių nešvarumų ir mikrobų. Be to, šaldytuvas tokiu būdu atrodys estetiškiau ir jis neskleis nemalonių kvapų, kurie priešingu atveju galėtų įsigerti ir į šaldytuve laikomus maisto produktus. Tuo tarpu, jei jūs tinkamai pasirūpinsite savo šaldytuvo durelių tarpinėmis, ilgiau išsaugosite efektyviai veikiantį šaldytuvą. Ant durelių tarpinių bėgant laikui susikaupia įvairūs nešvarumai, dėl kurių gali prasčiau užsidaryti šaldytuvo durelės, tokiu būdu iš šaldytuvo išleidžiant šaltą orą. Taigi, jei norite, kad jūsų šaldytuve laikomi maisto produktai išliktų švieži ir šaldytuvas veiktų kaip įmanoma efektyviau, nepamirškite apie jo reguliarų valymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *