virtuves baldaiPamerkta gėlių puokštė nuvysta per kelias dienas, tuo tarpu ta pati sienų apdaila bei baldai stovi akyse 10 ar net daugiau metų. Tiek remontas, tiek baldų įsigijimas ne tik gerokai “nugręžia” piniginę, bet ir pareikalauja laiko bei pastangų resursų. Pirkti baldus, pasižyminčius patraukliu kainos bei kokybės santykiu, sudėtinga, tačiau įveikiama užduotis. Padidinto dėmesio akiratyje turėtų atsidurti virtuvės baldai. Jie – ne tik estetinis atributas, bet ir kasdien aktyviai naudodami daiktai.

Vartant interjero žurnalus, nejučia nukeliaujama į fantazijų pasaulį. Jūs – namų šeimininkė tobulu makiažu bei nepriekaištinga šukuosena, gurkšnojanti kavos puodelį ir su pasidžiavimu besidairanti į ant stalo patiektus pietus bei garuojantį pyragą. Virtuvėje – tobula švara! Deja, realybė yra kiek kitokia.  Virtuvė – tai ne estetinį pasigėrėjimą kelianti iliustracija: čia nuolat verda darbai, neretai ir ne patys švariausi (riebalai, garai, dūmai, mėsos muštukai, peiliai ir panašiai). Tenka nuolat bėgioti nuo viryklės prie šaldytuvo, nuo kriauklės prie spintelės ir atgal. O paskui tvarkytis, tvarkytis…Ar kada pagalvojote, kiek kilometrų suvaikščiojate ir kalorijų sudeginate virtuvėje?

Pirkti baldus virtuvei arba suformuluoti savo pageidavimus juos gaminsiančiam meistrui  – itin atsakinga užduotis. Taikliai pasirinkę, galite gerokai palengvinti savo kasdienybę, o virtuvę paversti traukos centru tiek namiškiams, tiek svečiams.

Kokie virtuvės baldai gali būti pavadinti “teisingais”?

  • talpūs.

Indeliai, buteliukai, maišeliai, puodeliai – kiekvienas virtuvėje turime šimtą vieną daiktą, kurį reikia padėti taip, jog būtų tvarkinga, tačiau, prireikus, galėtume iš karto surasti. Šiuo atveju nepamainomi individualios gamybos virtuvės baldai. Jums pageidaujant, prie spintelės šonos gali būti pridedamos papildomos lentynos, o po virtuviniu stalu slėptis talpūs stalčiai.

  • strategiškai gerai sudėlioti.

Virtuvės baldai turi būti sustatyti taip, jog, atliekant pagrindinius darbus, tektų kuo mažiau vaikščioti.

  • lengvai valomi.

Jei pirkti baldus – tai tik lengvai valomus. Riebalų dėmės, prikepę maisto likučiai bei kiti nešvarumai tikrai nepuošia, tad, kai reikia rinktis, ar itin gražus, ar lengvai prižiūrimas baldas, neabejotinai nugalėti turėtų pastarasis.

  • kokybiški.

Jei svetainėje indaujos durys atidaromos tik retkarčiais, tai virtuvėje spintelės varstomos nuolat. O kur dar didesnis drėgmės kiekis, riebalai, netyčia nusprūdę peilio ašmenys bei kiti rizikos faktoriai, lemiantys greitesnį baldų nusidėvėjimą. Jei norite apsidrausti nuo atsilupinėjančio apdailos sluoksnio, supjaustyto stalviršio ar iškritusių durelių, investuokite į kokybiškus virtuvės baldus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *