chalatasKartais dienos atrodo lekia taip greitai, ir vėl gimtadienis, ir vėl neaišku, ką padovanoti vyrui. Šį kartą žiūrime, kokie yra populiarūs vyriski chalatai, ir ką galima padovanoti būtent iš jų. Taigi, dėmesio – pasiūlymai, kokį chalatą dovanoti ir kaip jį tinkamai pasirinkti.

Šiltą

Ar pagalvojate, kam išvis reikalingi vyriski chalatai? Kaip pastebime, moterys sau daug drabužių perka ir vėliau dėvi vien dėl estetinių sumetimų – nes galbūt tie rūbai būna gražūs, madingi. O kaip yra su tokiu dalyku kaip vyriski chalatai internetu? Ar vyrai perka chalatą iš lilu.lt tik dėl grožio? Greičiausiai yra kitaip, greičiausiai jie chalatą perka dėl praktinių sumetimų. Tad ir jūs, dovanodama vyrui chalatą, turėtumėte pagalvoti apie jo naudingumą, tinkamumą ir reikšmingumą. Viena iš priežasčių, kodėl greičiausiai bus svarbu chalatai vyrams – jų šildomasis poveikis. Jeigu chalatas šiltas, tuomet jis bus puiki praktiška dovana, naudojama žiemą. Dėl to natūralu, kad tokį chalatą ir dėvėti būtų galima būtent žiemą. Vadinasi, bus gerai, jeigu padovanosite ne tik per gimtadienį, bet ir per Kalėdas, jeigu nežinote, ką dovanoti.

Tamsų

Dažnai vyrams patinka tamsūs chalatai. Jeigu moterys mėgsta rausvus, baltus, rožinius, su nėriniais, tai vyriski chalatai pigiau būdami tamsios spalvos puikiai atperka visus poreikius. Su tamsiu chalatu vyras puikiai įsilieja į naktį, ir dėl to atrodo stilingai. Jis gali būti tiek šiltesnis, tiek plonesnis. Su juo bus patogu ir keliauti, ir ilsėtis namuose. O būdamas tamsus jis išliks praktiškas ir nereikės nuolat baimintis, kad štai ir vėl metas jį skalbti, vos ant jo užtikš kečupo ar alaus lašas.

Sportinį

Taip pat galima pirkti sportinį chalatą. Kokybiski chalatai nesimėto, todėl reikėtų susirinkti tikrai gražų. Tačiau sportinis chalatas yra naudingas tada, kai sportuoji. Jį patogu dėvėti ne sporto metu, bet išsimaudžius, einant į dušą arba iš dušo. Dažniausiai sportiniai drabužiai būna ypatingai patogūs, elastiški, juos galima dėvėti kone kaip antrą odą. Todėl net jeigu vyras ir nėra kažkokios sporto aprangos fanas, dovana jam galėtų būti gera ir toks chalatas.

Žaismingą

Jeigu jus domina būtent grazus vyriski chalatai, tuomet turėsite patį smagiausią chalato rinkimo laiką. Galima ieškoti pačių įvairiausių modelių, kurie atrodo patrauklūs. Chalatai gali turėti kapišoną, o kartais net ir labai didelį gobtuvą. Didelės kišenės taip pat yra naudingos dideliame chalate. Į jas galima įsidėti šampūną einant į dušą, o gal tiesiog susikišti rankas, kai norisi saugiai ir jaukiai įsisupti į chalatą. Tačiau šie momentai ir sudaro chalato esmę, jo modelio ypatingumą.

Taip pat galima rinktis žaismingus chalatus, kurie, pavyzdžiui, imituoja kokį nors gyvūną. Pavyzdžiui, tigro kailio imitacija leistų turėti chalatą, kuris tarsi imituotų tigro kostiumą. Aišku, solidžiam vyrui labaiu patiks kokybiškas klasikinis vyriškas chalatas. Gali būti pasiūtas iš frotinės medžiagos, taip pat iš minkštos sintetinės. Visada verta pažiūrėti, kaip užsiriša chalato diržas, ar jis yra kokybiškas, ar neatrodo toks plonas, kad su juo tektų rištis lyg su virve, ir dar jis greit suplyštų. Taip pat patariama nepirkti pigiausios kiniškos produkcijos iš Kinijos, nes kai viskas suplyš ir nukris visos dekoracijos nuo to chalato, tada nieko gero iš jo neliks. Dėl to verta pirkti kokybiškus drabužius iš patikimų apatinių drabužių parduotuvių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *