Kietas vanduo pasižymi dideliu kietųjų mineralų (magnio ir kalcio) kiekiu. Vanduo jais prisisotina, kuomet skverbiasi per įvairias uolienas ir gilius žemės sluoksnius. Įdomu yra tai, kad lietaus vanduo natūraliai yra minkštas, tačiau tas pats vanduo iš požeminių telkinių – tampa kietas. Didelė dalis žmonių Lietuvoje buityje naudoja kietą vandenį ir skundžiasi, jog turi įvairių su tuo susijusių problemų. Viena iš jų – odos problemos, kurias dažnai gydoma išoriškai, tepama įvairiais kremais, prausia prausikliais, tačiau jos nepadeda, nes priežastis slypi kietame vandenyje. Kieto vandens ir su juo susijusias odos problemas gali išspręsti vandens minkštinimo filtrai. Taigi, šias odos problemas gali išspręsti vandens minkštinimo filtrai:

  • Bėrimai ir niežėjimai. Drabužiai ir patalynė, skalbiami kietu vandeniu, ne tik greičiau dėvisi bei blunka. Tokiame vandenyje sunkiau tirpsta skalbimo priemonės, kurios neišsiskalbia ir lieka audiniuose. Skalbiant aukštesnėje temperatūroje, išsiskiria kalkių nuosėdos, kurios taip pat lieka audiniuose. Todėl net ir apsirengus ką tik išskalbtus drabužius ar apvilkus išskalbtą patalynę, būtent dėl kalkių ir skalbimo priemonių likučių audiniuose odą gali dirginti ir niežėti. Vandens minkštinimo filtrai minkština vandenį, todėl jame geriau tirpsta skalbikliai bei neišsiskiria kalkės, todėl nedirginama oda;
  • Riebi oda. Dėl kalkėto kieto vandens užsikemša ne tik vamzdžiai, bet ir odos poros. Žmogaus oda išskiria natūralų aliejų, kuris per poras padengia odą ir ją minkština bei apsaugo. Tačiau užsikimšus poroms, riebalai blokuojami ir kaupiasi. Dėl jų formuojasi uždegiminimai procesai, atsiranda spuogai, sebumo perteklius, gali pradėti vystytis aknė. Todėl vandens minkštinimo filtrai yra vienas iš būdų kovojant su riebia veido bei kūno oda;
  • Sausa oda. Kietame vandenyje sunkiau putoja įvairios prausimosi priemonės. Tai pastebėję ir norėdami gausių putų, žmonės negaili priemonių, gausiai jas naudoja ir tada stengiasi viską nuplauti. Tačiau kelis kartus didesnė kosmetikos dozė ir ilgesnis odos plovimas kietu vandeniu, ją sausina. Todėl vandens minkštinimo filtrai yra išeitis, jei jūsų oda yra sausa.

Taigi, tokias įsisenėjusias odos problemas gali išspręsti vandens minkštinimo filtrai, kuriuos įsigyti iš ties paprasta. Prieš įsigyjant, būtinai pasikonsultuokite su savo srities profesionalais, nes jei savo nuožiūra minkštinsite ir taip minkštą vandenį, gali atsirasti kitų problemų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *