žaislai internetuTėvų meilė, rūpestis, vaikų auklėjimas – temos, kurios tiesiog neginčijamai svarbios. Ne tik auklėjimas, bet ir maistas, drabužiai, patalai, žaislai yra priežiūros dalis. Gera žinoti, kad gana patraukliomis kainomis siūlomi žaislai internetu, todėl norint nupirkti mažajam ką nors įdomaus ne visada prireikia daugybės pinigų.

Vaiko raida ir psichologų požiūris

Vaiko raida – tai ne tik „rimti“ dalykai. Būtų nenormalu, jei dvimečiui lieptumėte spręsti sudėtingą matematikos uždavinį. Tačiau tinkamą raidą užtikrinti padeda žaislai. Na, o žaislai internetu dažnai yra pigesni, tad tai palengvinimas tėvams.

Apie finansus galima kalbėti labai ilgai. Pajamos ir išlaidos, poreikiai ir norai – visi šie žodžiai nėra bereikšmiai. Visi jie susiję su atlyginimo dydžiu, su asmeniniais piniginės reikalais ir apskritai su ekonomika. Kodėl kalbame apie pinigus, nors pradėjome apie vaiko auklėjimą ir raidą? Todėl, kad ne visada pavyksta nupirkti tokį žaislą, kurio atžala trokšta, bet elektroninėje erdvėje atsiveria kiek daugiau žaislų įsigijimo galimybių.

O kuo čia dėta vaiko raida? Ogi tuo, kad žaislai prisideda prie vaiko ugdymo. Pavyzdžiui, konstruktoriai. Jie lavina mąstymą, leidžia skleistis fantazijai. Parduotuvėse konstruktorių yra visokios tematikos ir, aišku, skirtingomis kainomis. Taigi, viskas, apie ką čia rašome, yra susiję – žaislai, raida, pinigai. Na, o psichologų požiūris štai toks: žaislai yra viena iš edukacijos formų.

Gimtadieniai, Kalėdos

Didžiausias sujudimas vaikiškų prekių parduotuvėse – Kalėdų laikotarpis. Tuomet ir žaislai internetu sulaukia daugiau dėmesio. Tėvai, net jei ir neperka, žvalgosi, ieško, ar yra kur įsigyti to, apie ką mažasis entuziastingai kalbėjo.

Žaislai internetu perkami prieš gimtadienius, prieš Kalėdas, o priežastys aiškios: tą patį daiktą galima įsigyti už patrauklią kainą, nereikia stovėti eilėse, randama daug skirtingų žaislų.

Pirkti elektroninėje erdvėje naudinga ir dėl dar vienos priežasties. Tėvai nupirkti konstruktorių ar kitą daiktą gali patogiausiu metu. Nereikia po darbo per kamščius brautis į specializuotą parduotuvę, nereikia vargti statant automobilį prigrūstoje aikštelėje. O jei važiuojate viešuoju transportu, įsigytą žaislą turėtumėte neštis rankose. Jei tai didelis daiktas, uždavinys pasunkėja.

Apgalvotas pasirinkimas

Žaislus internetu perkantys tėvai akcentuoja ir sąmoningo įsigijimo reikšmę. Šiaip parduotuvių Lietuvoje ir visame pasaulyje yra devynios galybės. Deja, ne visi pardavėjai mandagūs. Kai kurie nutaiso nepatenkiną išraišką, jei interesantas nieko neperka. Aišku, yra daug profesionalių darbuotojų, maloniai bendraujančių ir nebandančių įbrukti kuo daugiau prekių. Tiesa ta, kad elektroninėje parduotuvėje apsižvalgoma nevaržomai. Domėtis konkrečia preke niekas netrukdo, paieškas galima planuotis kaip tik nori. Taip viskas geriau apgalvojama ir nuperkamas ne bet koks žaislas.

Apgalvotu pasirinkimu žaislai internetu vadintini ir dėl kainų palyginimo. Juk visai nesunkiai išsiaiškinama, kiek toks pat produktas kainuoja skirtingose parduotuvėse. Nespėsite išgerti nė pusės arbatos puodelio, bet jau žinosite, kokia suma įkainojamas konkretus daiktas.

Viską susumavus galima teigti, kad sprendimas savo sūnui ar dukrai išrinkti dovaną internetu yra ne tik patogus, bet ir leidžiantis sutaupyti (tada, kai perkate patikimoje el. parduotuvėje). Derinys tikrai geras ir vertas dėmesio ne tik per Kalėdas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *