Verslui reikia naujų iššūkių, naujų reklamos formų, naujų technologijų. Visa tai gali suteikti Google. Vis dažniau tenka pastebėti, kad būtent šioje paieškoje atsiranda virtualūs 3D turai, kuriuose parodyta, kaip galima ateiti į biurą ir po jį pasivaikščioti. Tai Google Street View turai, kurie tampa integruota Google Maps dalimi.

google street view

Pagrindinė priežastis – lengviau surasti.

Įsivaizduokite paprastą situaciją. Jūsų parduotuvė, kavinė, grožio salonas, sporto klubas, ar paprasčiausias biuras yra judrioje gatvėje, kur šalia įsikūrę daug kitų objektų. Tam, kad lankytojas jus geriau surastų, verta investuoti į Google Street View turą ir įsikelti jį į savo kontaktų skyrelį. Žmonės, užėję į jūsų puslapį galės pamatyti, kaip jus rasti, pro kurias duris įeiti ir kaip atrodo jūsų biuras.

Tai kur kas paprasčiau nei paskelbti savo telefono numerį ir aiškinti visiems – už 2 metrų šalia iškabos sukite į kairę, tada koridoriumi iki galo ir į dešinę, o už vartelių pamatysite statulą, o už jos kairiau esame įsikūrę mes, šalia senų laiptų juodais turėklais… Google Street View tinka ne tik Senamiesčio verslams, bet ir užmiestyje įsikūrusioms įmonėms, kurios gali būti ir kiek atokiau nuo pagrindinio kelio.

Be to lankytojas gali iš karto apsižiūrėti aplinką ir įvertinti, ar bus kur pasistatyti automobilį, o gal galima atvykti viešuoju transportu į netoliese esantį sustojimą…

Netiesioginė reklama

Reklama Google.lt – kas gali būti „kiečiau“? Toks virtualus turas gali būti parodomas paieškoje, kai kažkas įveda įmonės pavadinimą. Dešinėje pusėje atsiranda informacija apie darbo laiką, kontaktai, atsiliepimai ir įvertinimai, o taip pat gali atsirasti nuoroda į Google Maps žemėlapį, kur nurodomas Street View rėžimas. Tada net nereikia užsukti į puslapį – visą informaciją apie įmonę galima gauti vien tik iš Google. Tokia reklama veiksminga ir verslas tai puikiai supranta.

Padailintas vaizdas

Kai 2012 ir 2013 metais po Lietuvą važinėjo Google automobilis ir viską fotografavo, į kadrą pateko ne tik gražūs, bet ir realistiški vaizdai – šalia biuro didelės statybos, šiukšlių kalnai, pristatyta automobilių. Su Google Street View tokius vaizdus galima pakeisti ir parodyti įmonę iš gražesnės pusės. Juo labiau, kad statybos baigėsi ir viskas sutvarkyta. Juk nežinia kada vėl Google atnaujins savo fotografavimą ir įkels naujus vaizdus.

Google Street View atlieka tik patyrę ir akredituoti fotografai. Lietuvoje jų yra vos keletas. Vienas jų – fotografas Saulius Balsys iš Verslopanorama.lt. Jo atliktus darbus galima pasižiūrėti skiltyje „Projektai“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *