karūnėlės

Pirmiausia, reikėtų pasirinkti patikimą odontologą, kuris kokybiškai atlieka paslaugas, nes kokybė yra svarbiausias kriterijus. Visos atliekamos procedūros, tame tarpe ir dantų karūnėlės įdėjimas bus kokybiškai atliktas  ir ilgaamžis.  Patikimi odontologai dirba su kokybiškomis medžiagomis. Jei odontologas yra tikrai geras savo srities  specialistas, bet naudoja pasenusią įrangą ar pigias medžiagas, atliktos paslaugos nebus nei kokybiškos, nei ilgaamžės. Kartais verta apsilankyti keliose klinikose ir įvertinti kelių specialistų darbą. Tokiu atveju galėsite palyginti kelis odontologus ir akivaizdžiai matysite, kuo vienas odontologas  pranašesnis už kitą.

Dantų karūnėlės

Populiariausias ir patogiausias protezavimo būdas- danties apgaubimas karūnėle bei neišimamų protezų įdėjimas. Dantų karūnėlės ir neišimami protezai gaminami: iš metalų, keramikos, plastmasės ir porceliano. Pigiausiai kainuoja plieniniai dantys, tačiau šio metalo dantys dedami labai retai, juos dedasi senesnio amžiaus, neturintys pinigų žmonės. Didžiausią paklausą turi metalo keramika ir porcelianas. Visi nori turėti baltus, patikimus ir gražius dantis, todėl karūnėlės iš tokių medžiagų patikimiausios. Tačiau jų kainos jau žymiai didesnės. Brangiausios metalo keramikos karūnėlės yra kokybiškiausios dėl jų kietos ir patvarios medžiagos.

Dantų protezavimas

Dantų protezavimo procedūra- šiuolaikinė stomotologijos paslauga, kuri reikalinga neretam klientui. Anksčiau dantų protezavimas buvo siejamas tik su senais žmonėmis, kai dantys tiesiog išbyra nuo senatvės, tačiau laikai keičiasi. Šiandien protezavimas yra šiuolaikinė stomatologijos paslauga. Procedūros metu atkuriami natūralūs dantų audiniai, jie išlieka tokios pačios struktūros, formos ir net spalvos. Dantų protezavimo metu galima rinktis kelių skirtingų rūšių protezus. Neišimami- vieni populiariausiu, dirbtiniai protezai, kurie tvirtinami specialia įranga. Patys protezai primena lankelius, todėl jų išimti iš burnos nereikia. Puikus pasrinkimas tais atvejais, kai dėl traumos ar senatvės netenkami visi dantys. Be to šių protezų priežiūra niekuo nesikiria nuo kasdieninės burnos priežiūros, taigi su tokiais protezais galite gyventi įprastą gyvenimą ir nesibaiminti dėl papildomų problemų. Dantų protezavimas- sudėtingas dantų gydymas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *