kapu plokstes

Visi norime, kad kapai būtų gražūs ir išpuoselėti. Juolab, kad mūsų šalies žmonės tam visuomet skiria daug laiko. Tokia tradicija keliauja karta iš kartos. Šiandien, deja, ne visi gali skirti pakankamai laiko kapų priežiūrai. Todėl ieškoma variantų, kaip sutvarkyti kapavietę, kad ji visuomet būtų tvarkinga. Vienas iš variantų – kapų plokštės. Pačios paklausiausios yra granito plokštės.

Tai nėra toks jau nekaltai pigus kapų akcentas, Užtat beveik amžinas. Visgi, kaina daugeliui yra labai svarbus kriterijus. Todėl rinkdamiesi granito plokštes kapams, pirmiausia atkreipkite dėmesį į komandą, kuriai patikėsite savo užsakymą. Internetiniame savo  puslapyje tikri profesionalai visuomet turi skiltį Galerija  ar kažką panašaus, kurioje puikuosi jų atlikti projektai. Ne pro šaly pasidomėti ir kitų klientų atsiiepimais. Rinkitės tik tikrus savo reikalo žinovus. 

Tuo pačiu galėsite pasirūpinti ir kitomis kapavietės detalėmis, nes daugelis paminklų ir plokščių gamintojų prekiauja ir jomis. Vazos, žvakidės, gėlynai, stovai žvakėms ir daugiau įvairiausių priedų suteikia išskirtinumo ir jaukumo. Jų paieška, derinimas prie kitų kapavietės  detalių gali atimti daug laiko ir pinigų. Žmonės dirbantys ne vienus metus šioje srityje jums patars, kaip tas detales skoningai priderinti prie pagrindinių akcentų – plokštės ir paminklo. 

Granito danga kapams visuomet bus geras pasirinkimas, nes granitas yra ilgaamžė, patvari ir prabangiai atrodanti medžiaga. 

Granito plokščių priežiūra yra labai paprasta. Todėl tiems, kurie negali daug laiko skirti kapų priežiūrai tai tikrai idealus variantas. Be abejonės, daug kas priklauso nuo, to kokioje vietoje yra kapavietė. Jeigu ji  po medžiais tuomet sudėtingiau. Šakos, spygliai ar lapai kris ant bet kokios plokštės. Skirtumas tik tas, kad ant ne glaotaus paviršiaus šiukšlės prikimba ir reikia pastangų jas nuimti. Tuo tarpu, granitui užteks šluotelės ar skudurėlio ir plokštė vėl bus kaip nauja. 

Granito plokščių praktiškumas išryškėja ir tuomet, kai atsiranda poreikis tame pačiame kape laidoti kitą žmogų. Plokštės nuimamos ir sumontuojamos vėl gana greitai ir lengvai. Jų kokybė dėl to visiškai nenukenčia. Taigi,  pasirinkus kapų dengimą granito plokštėmis, praktiškumą ir patogumą pajusite gana greitai. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *