Pokalbių planas – tai tam tikrų telefonui skirtų paslaugų komplektas, kurį siūlo ryšio tiekėjas. Paprastai https://www.bite.lt/planai apima ne tik pokalbius, į juos įskaičiuotas tam tikras skaičius trumpųjų žinučių, mobilusis internetas, gali būti siūlomos ir papildomos paslaugos. Tiekėjų rinkoje daug, o pokalbių planų yra taip pat įvairių, kaip pasirinkti tinkamiausią?

Įvertinkite asmeninius poreikius

Reikėtų įvertinti, kam dažniausiai naudojate telefoną – vieni daugybę minučių praleidžia plepėdami su šeima ir draugais, o kiti labiau mėgsta susirašinėti ar naršyti internete. Paprasčiausiai panagrinėkite savo sąskaitas – ten pateikiamos išsamios ataskaitos kiek ir kokių paslaugų buvo sunaudota per mėnesį. Pagal tai galėsite pasirinkti tą planą, kuris atitiks jūsų poreikius ir būsite tikri, kad nepristigs minučių, žinučių ar megabaitų.

Pokalbių planai darbui

Darbe dažniausiai reikia skambinti ir kalbėti telefonu, todėl įmonės dažnai renkasi mokėjimo planus, kurie siūlo pigiausius skambučius. Jei ir jūs planuojate telefoną naudoti darbui, ieškokit tokio plano, kuris užtikrina ekonomiškas skambinimo sąlygas.

Pokalbių planai vaikams ir paaugliams

Mažiesiems telefono naudotojams dar šiek tiek stinga įgūdžių ir atsakomybės, todėl pasitaiko visokių situacijų: pavyzdžiui, telefono sąskaitos eikvojimas brangiems mokamiems žaidimams arba skambučiams į tolimas užsienio šalis. Dėl to tėvai gali sulaukti itin didelių sąskaitų už ryšio paslaugas. Norint apsisaugoti nuo tokių nemalonių netikėtumų, siūloma vaikams ir paaugliams rinktis išankstinio mokėjimo planus – jie suteikia didelį kiekį interneto duomenų ir žinučių už palankią kainą. Kitas variantas – pasirašyti paslaugų teikimo sutartį, tačiau naudoti limitą, kuris neleis vaikui naudotis tomis paslaugomis, kurios į planą nėra įskaičiuotos.

Pigesni pokalbių planai

Visi norime sutaupyti ir išleisti mažiau, tačiau pigesnis pokalbių planas ne visada yra geriausias sprendimas. Kartais geriau rinktis kiek brangesnį, tačiau daugiau paslaugų suteikiantį planą – jei dalis paslaugų liks nepanaudota, nieko tokio, permokėsite tikrai nedaug. Tačiau pasirinkus mažus ekonominius planus jų suteikiamų paslaugų dažnai nepakanka, o papildomai perkant jos kainuoja gerokai brangiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *