Nekilnojamas turtas Kaune, buto, namo ar kitų patalpų pirkimas gali atrodyti kaip bauginantis procesas – tai tiesiog gali būti brangiausias ir emociškai įkrautas pirkinys jūsų gyvenime. Tačiau net ir pandemijos metu, kruopščiai tyrinėjant ir apsisprendus, raktai į svajonių namus gali būti jūsų. Mes padėsime jums jūsų kelyje į nuosavybę.

Išnuomoti ar pirkti?

Ne vienas NT brokeris Kaune sutinka, kad ieškant naujos gyvenamosios vietos, pirmasis klausimas, kurį užduosite sau, padės priimti likusį sprendimą. Ar verta nuomotis ar pirkti? Pirkimas gali atrodyti patrauklus, nes nutrauksite didėjančią nuomą ir galėsite sukurti nuosavą kapitalą. Tačiau įprastinė namų priežiūra ir remontas gali greitai ištuštinti banko sąskaitą. Apskritai, nuoma ar pirkimas jums yra naudingesnis, labai priklauso nuo jūsų konkrečių aplinkybių.

Štai keletas pagrindinių klausimų, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis būstą:

  • Kiek laiko planuoji ten likti? Jei tikitės persikelti tik po poros metų, nuoma tikriausiai yra geresnis pasirinkimas.
  • Kiek namų galite sau leisti? Nekilnojamas turtas Kaune turi savo kainą. Jei negalite sau leisti pakankamai didelio būsto, kad po kelerių metų tilptų jūsų šeima, galbūt verta jį išsinuomoti ir sutaupyti šiek tiek daugiau.
  • Kas yra rinkoje? Jei nerandate sau patinkančio namo, greičiausiai neverta prisirišti prie to, kuo esate nepatenkintas.
  • Kitas veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti: dabartinė būsto rinka yra viena konkurencingiausių per pastaruosius dešimtmečius, jos kainos yra rekordiškai aukštos ir atsargos yra rekordiškai mažos. NT brokeris Kaune gali padėti susigaudyti painioje rinkoje. Tai reiškia, kad pirkėjai turėtų būti pasirengę pateikti kelis pasiūlymus ir žinoti, kad jiems gali tekti sumokėti daugiau nei nurodyta sąraše – kartais tūkstančiais eurų daugiau, kad jų pasiūlymas būtų patvirtintas.

Norėdami nustatyti, kiek galite išleisti namui, atidžiai peržiūrėkite savo biudžetą. Peržiūrėkite savo banko ataskaitas ir išlaidų įpročius per pastaruosius porą mėnesių, kad išsiaiškintumėte, kiek išleidžiate viskam – nuo mobiliojo telefono sąskaitų iki srautinio perdavimo paslaugų ir kassavaitinio maisto išsinešimui restorane. Vartotojų finansinės apsaugos biuras siūlo išlaidų stebėjimo priemonę, kuri gali padėti išsiaiškinti, kur kiekvieną mėnesį keliauja jūsų pinigai.

Jeigu domina nekilnojamas turtas Kaune, patyręs, kompetentingas NT brokeris Kaune gali Jums padėti. Svarbiausia naudotis šiais patarimais ir neskubėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *